Dilsiz

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
6 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 8,17. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dilsiz Filmin Yönetmeni: Murat Pay

Filmin Oyuncuları: Ozan Çelik, Mim Kemal Öke, Vildan Atasever

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 29 Kasım2019

Filmin Süresi : 1 saat 35 dakika

Dilsiz Filmi konusu: Dilsiz izle, Sami, duvar ressamlığı yaparak geçimini sağlamakta olan ve küçük bir evde yaşamakta olan bir adamdır. Babaannesi vefat eden Sami’ye babaannesinden bir sandık miras olarak kalır. Bu sandığı açtığında içerisinde hat sanatı yapımında kullanılan bir takım malzemeler olduğunu görür. Sami, babaannesinden kalan bu sandık ve malzemeler ile ne yapacağını düşünürken karşısına Selma adında bir kadın çıkar ve Sami’nin yaşamı farklı bir hal almaya başlar. Selma, hat sanatı ile ilgili olarak daha önce çalışmalarda bulunmuştur ve Sami’ye de bu konuda yardımcı olmaya başlar. Sami, Selma’dan aldığı yardım ile hat sanatıyla ilgilenmeye başlar. Bu işin duayeni olan, adı herkes tarafından bilinen büyük usta Eşref Efendi ile tanışır. Eşref Efendi zor bir adamdır, ondan da bu konuda destek almaya başlar. Ama öyle bir gün gelir ki Sami, Eşref Efendi ile Selma arasında kalır.

Dilsiz izle | Dilsiz Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Dilsiz izle | Dilsiz Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

 Kendisine vefat eden babaannesinden kalan ufak bir sandıktan çıkan malzemeler ile hayatının akışı değişen Sami, hat sanatına merak duymaya başlar. Selma adında genç bir kadın yoluna çıkar. Selma daha önce hat sanatı ile ilgilenmiş birisidir ve ona hat sanatı konusunda yardımcı olmaya başlar. Yerli Dram filmi olan Dilsiz Kasım 2019 tarihinde sinema salonlarında izleyiciler ile buluşmuştur.

Dilsiz” için bir yorum

  • 25 Mayıs 2020 tarihinde, saat 12:37
    Permalink

    merakla beklediğim bir film. inşallah beklediğime değecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Aşk 101 Dizisi Konusu, Aşk 101 Dizisi Oyuncuları, Aşk 101 Dizisi Karakterleri, Yeni Son Bölüm Fragmanı Full Hd Tek Parça izle
Aşk 101 Dizisi Fragmanı Yayınlandı

Netflix ekranlarında 24 Nisan 2020 tarihinde ilk bölümü ile ekranlardaki yerini alacak olan gençlik dizisi Aşk 101 dizisi fragmanı yayınlandı.

Kapat
DMCA.com Protection Status