Diktatör

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Diktatör izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları, Diktatör filmi full hd izle, Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. O General Aladeen, demokrasinin yönettiği ülkesine gelmesini engellemek için her yolu deneyen ve her engelle sonuna kadar savaşan ve direnen diktatör!

Diktatör film Hakkında

Diktatör filmi 12 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı The Dictator isimli Diktatör filmi Komedi türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Diktatör film yönetmeni koltuğunda Larry Charles otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Sacha Baron Cohen, Alec Berg tarafından kaleme almıştır. Diktatör film oyuncuları ise Sacha Baron Cohen, Anna Faris, Ben Kingsley gibi başarılı isimler süslemiştir. Diktatör IMDb puanı 7,8 olarak güncellenmiştir.

Diktatör film konusu nedir?

Diktatör film; O General Aladeen, demokrasinin yönettiği ülkesine gelmesini engellemek için her yolu deneyen ve her engelle sonuna kadar savaşan ve direnen diktatör! Gerekirse, ülkesinin dilindeki yüzlerce kelimeyi kendi adıyla değiştirebilir veya Olimpiyatlarda şampiyon olmak için herhangi bir sporcuyu vurabilir!

Amerikan televizyon dünyasının çılgın Boratı Sacha Baron Cohen, son bombası Brüno’nun ardından “Dictator” ile ekrana dönüyor. Daha önceki filmlerinde de birlikte çalıştığı Larry Charles, tiranlık yapan bir diktatörün yol açabileceği ve yol açabileceği tüm absürt olayları en absürt noktaya getiren filmin yönetmeni ve yapımcısı.

Diktatör film Fragmanı

Diktatör film Oyuncuları kimdir?

Diktatör Film yönetmeni Larry Charles üstlendiği Diktatör oyuncu kadrosunda; Sacha Baron Cohen, Anna Faris, Ben Kingsley gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sacha Baron Cohen
Anna Faris
Ben Kingsley

Diktatör izle, Diktatör Netflix izle, Diktatör full izle, Diktatör tek parça izle, Diktatör film izle, Diktatör Türkçe Dublaj izle, Diktatör 720p izle, Diktatör 1080p izle, Diktatör film eleştirisi yorumları, Diktatör film konusu, Diktatör film oyuncuları, Diktatör film yönetmeni, Diktatör fragmanı, Diktatör imdb puanı,

DMCA.com Protection Status