Derry Girls Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Derry Girls izle; 2021 Yapımı Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları Derry Girls tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Yıl 1990′ lar bir gurup liseli arkadaşın Kuzey İrlanda çatışmalarının olduğu dönem de yaşam hikayeleri konu ediliyor. Derry Girls Dizisi fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Derry Girls Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Derry Girls Dizi Hakkında

Derry Girls Dizisi 4 Ocak 2018 yayınlanan Netflix Dizisidir. Komedi türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Lisa McGee otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Lisa McGee Uzan almıştır. Derry Girls başrol oyuncu kadrosunu ise Saoirse-Monica Jackson, Nicola Coughlan, Louisa Harland gibi isimler süslemiştir. 8,4 ‘ lük Derry Girls IMDb puanına sahiptir.

Derry Girls izle | Netflix Dizi Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Tanıtımı

Derry Girls Dizi konusu

Derry Girls Dizi; Yıl 1990′ lar bir gurup liseli arkadaşın Kuzey İrlanda çatışmalarının olduğu dönem de yaşam hikayeleri konu ediliyor. Mezhep çatışmalarının yaşandığı, katolikler ve protestanlar arasında gerginliklerin olduğu dönemler. Orla, Erin, Clare, James ve Michelle bir katolik lisesinde de okuyan beş arkadaştır. Siyasi çatışmaların ortasın da kalan liseli gençler bir yandan bu çatışmalar diğer taraftan ergenlik sorunları derken kendilerini bulma öyküleri yer alıyor.

Derry Girls Dizi oyuncuları kimdir?

Saoirse-Monica Jackson
Louisa Harland
Nicola Coughlan
Jamie-Lee O’Donnell
Dylan Llewellyn

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status