Deney

Deney izle | Deney Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Deney izle | Deney Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Deney izle, Deney Filmi 2020 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Deney Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Birol Kurt

Filmin Oyuncuları: Selçuk Kılıç, Serdar Yıldırım, Ercüment Fidan

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Vizyon Tarihi : 13 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Deney Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Deney Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

Deney Filmi konusu: Albay Vladimir, Rus Silahlı Kuvvetleri mensubu bir bilim adamıdır. Gizli bir deney üzerinde çalışmakta olan Vladimir, Rus hükümetinden deney için gerekli izinleri alamaz ve çareyi Türkiye’ye gitmekte bulur. Sahte evrak hazırlayarak ekibi ile birlikte Türkiye’ye geçen Vladimir, gizli bir mekanı hücre haline getirir ve sağlık ekipmanları ile donatır. Uyku üzerine bir deney yapacak olan albay ve ekibi, uygun denek aramaya başlar. Bunun için, kaldığı evin çevresinden insanları kaçırır ve onları hücrelere koyar. Tüm hazırlıklar tamamlanınca otuz günlük uyku deneyini başlatır. Altı kişilik hücrede bulunan deneklerin otuz günlük temel ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeler getirilir. Hücrenin içi, deneklerin uyumalarına engel olmak için ışık tesisatı ile donatılır. Ayrıca içeriye düzenli aralıklarla kimyasal gaz salınmaktadır. Deneyin on beşinci gününden itibaren deneklerde bir takım farklılıklar gözlenmeye başlar. Gün be gün insanlıktan çıkan denekler, içlerinde gizli kalan karanlık tarafından ele geçirilir.

Deney Tek Parça 1080p | 720p izle

Bir Rus askeri bilim adamı olan Albay Vladimir, kendi ülkesinde gerekli izinleri alamadığı bir deneyi gerçekleştirmek için sahte kimlikle Türkiye’ye gelir. Ekibiyle derhal çalışmalara başlayan albay, gizli bir mekanı hücre haline getirir ve ekipmanlarını kurar. Uyku konusunda bir deney yapacak olan albay ve ekibi, denek olarak kaçırdıkları insanları kullanır. Otuz günlük uyku deneyi başlar. İnsanlık dışı şartlarda, ışıklı ortamda ve kimyasal gazlarla uyumamaya zorlanan denekler zamanla aklını yitirmeye başlar. Deneyin on beşinci gününden itibaren deneklerde başkalaşımlar gözlemlenir. Denekler, artık oraya ilk getirildikleri gün oldukları insanlar değildir. Deney, Mart 2020’de vizyona giriyor.

Deney Filmi, Deney 2020 Filmi izle, Deney Tek parça izle, Deney Full hd izle, Deney Filmi konusu, Deney Filmi oyuncuları, Deney Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın