Deliler Fatih’in Fermanı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Deliler Fatih’in Fermanı Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 22 Kasım 2018

Yönetmeni : Osman Kaya

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Erkan Petekkaya, Cem Uçan, İsmail Filiz

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

Deliler Fatih’in Fermanı Filmi Konusu : Deliler Fatih’in Fermanı izle, Fatih Sultan Mehmet’in görevlendirdiği Osmanlı İmparatorluğu elçisi, Romanya Prensi Vlad tarafından infaz edilir. Elçisinin öldürülmesinin intikamını almak isteyen Fatih Sultan Mehmet, Vlad’ın infaz edilmesi için Baba Sultan’a ferman verir. Baba Sultan görev için Deliler Birliği’ni görevlendirir.  Gökkurt, Çebi, Suskun, Adsız, Mübariz, Kongar ve Aşgar’dan oluşan Deliler Birliği, Kuman’la birlikte Edirne’den Targoviçte’ye doğru yola çıkar. Deliler, yol üzerindeki Alaca köyü yakınlarından geçerken Vlad’a bağlı bir çetenin köye saldırı düzenlediğini öğrenir. Deliler öncelikle köyü kurtarmaya karar verir. Köyü ve köylüleri kurtardıktan sonra Vlad’ı katletmek için yollarına devam edeceklerdir.

Osman Kaya imzalı filmde, Kazıklı Voyvoda Vlad Tepeş’i Erkan Petekkaya, Gökkurt’u Cem Uçan, Aşgar’ı İsmail Filiz, Alaca’yı Nur Fettahoğlu, Baba Sultan’ı Yetkin Dikinciler, Fatih Sultan Mehmet’i de Rüzgar Aksoy canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda Demet Tuncer, Mehmet Ali Karakuş, Gökçe Özyol, Mehmet Pala, Batın Uçan gibi isimlerin de bulunduğu filmin görüntü yönetmenliğini Sami Saydan üstlenirken, senaryo ise Mustafa Burak Doğu ve İbrahim Ethem Arslan’a ait.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sex Education Fragmanı | Türkçe Dublaj Orijinal İzle
Sex Education 1.Sezon 4.Bölüm

Sex Education 1.Sezon 4.Bölüm Fragmanı | Türkçe Dublaj Orijinal İzle Sex Education 1.Sezon 4.Bölümü Türkçe Dublaj Orijinal izlemek isteyenler için

Kapat
DMCA.com Protection Status