Defending Jacob 1. Sezon 7. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Defending Jacob 1. Sezon 7. Bölüm Ne Zaman | Yayın Tarihi

Ana Başlıklar

Ekranların sevilen yabancı dizilerinden birisi olan Defending Jacob 1. Sezon 7. Bölüm izlemek isteyen dizi takipçilerinin en çok merak ettiği Defending Jacob 1. Sezon 7. Bölüm ne zaman yayınlanacağı | yayın tarihi.

Haberimiz içeriğinde Defending Jacob 1. Sezon 7. Bölüm fragmanı izleyebilir, dizinin yayınlanacağı tarihi öğrenebilir, konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sevilen dizinin yeni bölümü 22 Mayıs 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

Defending Jacob 1. Sezon 7. Bölümde neler olacak merakla beklediğinizi biliyoruz. Ekranlara gelecek olan bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacağını merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Defending Jacob 1. Sezon 7. Konusu :

William Landay’in Defending Jacob isimli en çok satanlar listesinde yer alan romanından uyarlanan dizide Savcı Andy Barber, ülkenin en saygın savcılarından birisidir. Günün birinde 14 yaşındaki oğlu bir cinayet zanlısı olarak suçlanır. Andy Barber, çocuğunu temize çıkarmak için davayı soruşturmaya başlar. Davayı derinleştirdikçe ise oğlu ile ilgili bugüne kadar hiç bilmediği detaylara ulaşacaktır. Baş rollerinde Chris Evans, Michelle Dockery, Jaeden Martell’in yer aldığı dizi 60 dakikalık süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status