Deep Blue Sea 3

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Deep Blue Sea 3 izle, 2020 Netflix Aksiyon, Bilimkurgu, Gerilim fragmanı full hd izle, Deep Blue Sea 3 filmi Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Deep Blue Sea 3 film Hakkında

Deep Blue Sea 3 filmi 29 Temmuz 2020 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Deep Blue Sea 3 isimli Deep Blue Sea 3 filmi Aksiyon, Bilimkurgu, Gerilim türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Deep Blue Sea 3 film yönetmeni koltuğunda John Pogue otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Dirk Blackman tarafından kaleme almıştır. Deep Blue Sea 3 film oyuncuları ise Tania Raymonde, Nathaniel Buzolic, Emerson Brooks gibi isimler süslemiştir. Deep Blue Sea 3 IMDb puanı 4,7 olarak güncellenmiştir.

Deep Blue Sea 3 film konusu

Deep Blue Sea 3 film; Deniz biyoloğu Emma Collins ve ekibi, yeni bir araştırma için okyanusun ortasında bir laboratuvar kurar. Araştırmalarına konu mavi suların altında ki en tehlikeli canlı türü olan beyaz köpekbalıklarının çiftleşme alanlarını gözlemlemektir. İncelemeleri iklim değişikliklerinin köpekbalıklarının üreme ve üzerlerin de yaptığı değişikliklerdir. Ancak bu iklim değişiklikleri köpekbalıklarının daha büyük hale geldiklerinin gözlemlenmesi büyük bir tehlikenin habercisi olarak dikkatleri çekmiştir.

Deep Blue Sea 3 film Fragmanı

Deep Blue Sea 3 film Oyuncuları

Tania Raymonde – Dr. Emma Collins
Nathaniel Buzolic – Dr. Richard Lowell
Emerson Brooks – Eugene Shaw
Bren Foster – Lucas
Alex Bhat – Spinnaker
Reina Aoi – Miya
Siya Mayola – Bahari
Ayumile Qongqo – Nandi
Brashaad Mayweather – Brown
Ernest St.Clair – Schill
DeVille Vannik – Earls

Deep Blue Sea 3 izle, Deep Blue Sea 3, tek parça, Türkçe Dublaj, 720p, 1080p, Film eleştirisi yorumları, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Film fragmanı, imdb puanı

DMCA.com Protection Status