Dead Man – Ölü Adam

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dead Man – Ölü Adam Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 12 Temmuz 2019

Filmin Yönetmeni : Jim Jarmusch

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Johnny Depp, Gary Farmer, Crispin Glover

Filmin Konusu : Dead Man – Ölüm Adam izle, film 1800’lü yıllarda geçiyor ve hayatında köklü bir değişiklik yapmak isteyen William Blake’in yaşadıklarını perdeye aktarıyor. William Blake, fazlasıyla sıradan bir hayatı olan bir genç adamdır. Hayatına bir heyecan katmak ister ve yaşadığı yerleri terk etmeye karar verir. Nereye gideceği ise belirsizdir. Bu yolculuk, onu hem fiziksel hem de ruhsal açıdan farklı birine dönüştürecek bir deneyimin başlangıcı olacaktır. Çok zorlanmaya başladığı bir zaman diliminde Hiç Kimse adında bir Kızılderili ile karşılaşır. Bu kişi, Blake’in aynı isimde ölmüş bir şair olan William Blake olduğuna inanmaktadır. Hiç Kimse ile beraber geçirdiği zaman, William Blake’i gizemli bir biçimde bambaşka bir adamam döndürür.

Fantastik türündeki filmin yönetmenliğini Amerikan bağımsız sinemasının önde gelen temsilcilerinden Jim Jarmusch üstleniyor. Baş roldeki Johnny Depp‘e ise Gary Farmer ve Crispin Glover eşlik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hızlı ve Öfkeli 6 izle | Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi Full HD Tek Parça izle
Hızlı ve Öfkeli 6

Filmin Yönetmeni: Justin Lin Filmin Oyuncuları: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker Filmin Türü: Aksiyon Filmin Vizyon Tarihi : 24 Mayıs 2013 Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status