Davetsiz – The Wretched

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Davetsiz – The Wretched filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Davetsiz – The Wretched filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Davetsiz – The Wretched filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Davetsiz – The Wretched filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Davetsiz – The Wretched Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Davetsiz – The Wretched filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Davetsiz – The Wretched Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 4 Eylül 2020

Filmin Türü : Korku

Filmin Yönetmeni : Brett Pierce, Drew T. Pierce

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : John-Paul Howard, Piper Curda, Jamison Jones, Azie Tesfai, Zarah Mahler

Filmin Konusu : 4 Eylül 2020 tarihinde vizyondaki yerini alan film korku türünde bir yapım olup 1 saat 35 dakika süreye sahiptir.

Ben’in anne ve babası ayrı yaşamaktadır. Ben’in babası bir marinada çalışmaktadır ve Ben’de yaz tatili nedeniyle babasının yanına gelir. Geldiği bu yeni yere alışmaya çalışan Ben, bir süre sonra komşularının evinde bazı garip olayların yaşandığına şahit olur. Komşusu tehditkar davranışlar sergilemektedir. Anlam veremediği sesler duyan Ben diğer yandan çocukların da aniden ortadan kaybolduğunu gözlemlemeye başlar. Olayları araştırmaya başlayınca ise komşusunun binlerce yıldır varlığını sürdüren ve çocukları öldüren bir cadı olduğunu öğrenir. Şimdi Ben hem kendisi hem de sevdiklerinin tehlike yaşamaması için bu cadıyı durdurmanın bir yolunu bulması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kahramanlar 2020 Filmi izle, Kahramanlar Tek parça izle, Kahramanlar Full hd izle, Kahramanlar Türkçe Dublaj izle, Kahramanlar Türkçe Altyazılı izle
Kahramanlar 2020 Film Fragmanı Yayınlandı

Kahramanlar Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 20 Mart 2020 Kahramanlar Filmi Yönetmeni : Metin Güngör, Aaron

Kapat
DMCA.com Protection Status