Dark Waters

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dark Waters Filmin Yönetmeni: Todd Haynes

Filmin Oyuncuları: Mark Ruffalo, Anne Hathaway, Tim Robbins

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Tarihi

Filmin Vizyon Tarihi : 7 Şubat2020

Filmin Süresi : 2 saat 7 dakika

Dark Waters Filmi konusu; Dark Waters izle, Oldukça başarılı bir avukat olan Robert Bilott, yeni bir dava almıştır ve bu dava toplum genelini yakından ilgilendiren bir davadır. Başarılı avukatın aldığı bu davada sebebi açıklanamayan ölüm vakaları giderek artış göstermektedir. Bu ölüm vakalarının peşine düşen Robert, ölümlerin arkasında dünyanın en ünlü şirketlerinden birisinin olduğu bilgisine ulaşır. Olayı derinlemesine araştırmayı ve incelemeyi düşünen Robert, bu şirket ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak için adım attığında mesleğini ve ailesini de büyük bir tehlikeye atacaktır.

İşinde oldukça başarılı olan Avukat Robert Bilott, kimya şirketlerinin avukatlığını yapmaktadır. Günün birinde küçük bir kasabada kendisinden yarım isteyen bir adamı dinlediğinde kasabada şüpheli bir şekilde insan ve hayvan ölümlerinin olduğunu görür. Bu durumu araştırmaya karar veren Robert, ölümlerin arkasında dünyaca ünlü bir şirketin bulunduğunu yaptığı araştırmalar sonucunda öğrenir. Hem kariyerini hem de ailesini tehlikeye atmak pahasına bu dev şirket ile ilgili gerçeklerin peşinde koşmaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Git Be Abi - Go Brother Filmi izle, Git Be Abi - Go Brother Tek parça izle, Git Be Abi - Go Brother Full hd izle, Git Be Abi - Go Brother Türkçe Dublaj izle, Git Be Abi - Go Brother Türkçe Altyazılı izle
Git Be Abi – Go Brother

Filmin ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 21 Şubat 2019 Git Be Abi - Go Brother Filmi Yönetmeni

Kapat
DMCA.com Protection Status