Dark Spell izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Dark Spell izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Dark Spell tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Dark Spell filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Dark Spell filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Dark Spell film Hakkında

Dark Spell filmi 11 Şubat 2021 (Rusya) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Romantik, Korku türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Svyatoslav Podgaevskiy otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Natalya Dubovaya , Ivan Kapitonov tarafından kaleme almıştır. Dark Spell başrol oyuncu kadrosunu ise Yana Yenzhayeva, Konstantin Beloshapka, Ilya Yermolov gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 33 dakika olup, 5,5 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Dark Spell film konusu

Dark Spell film; Kocası hayatını kaybettiğinde bile aralarındaki ilişki bitemez çünkü bir iblisin büyüsüyle birleştirilen kalpler ölümle bile ayrılamaz. Zhenya’nın erkek arkadaşı Cyril, onu ve bebeğini başka bir kadın için terk eder. Sevdiğini geri vermek için bir dizi başarısız girişimin ardından Zhenya, büyücülüğe döner. Genç bir Çingene kadını kara büyü ritüelini gerçekleştirmesine yardım eder ve Cyril gerçekten de geri döner. Zhenya’ya her zamankinden daha fazla âşık görünmektedir, ancak zaman geçtikçe bu durum korkunç bir takıntıya dönüşür. Cyril öldükten sonra bile, büyü gücünü kullanmaya devam eder.

Şimdi Zhenya, kendisini ve bebeğini bir zamanlar hayattan çok sevdiği adamdan kurtarmak zorundadır. Çünkü ölüm bile onları ayırmayı başaramamıştır. Zhenya’nın çocuğu ve kendisi için yeni bir yöntem bulması gerekecektir aksi takdirde geri getirmek için onca uğraş verdiği sevgili kocasının gazabına uğrayacaktır.

Dark Spell film Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=D1F2NKIJvz8

Dark Spell film oyuncuları kimdir?

Yana Yenzhayeva
Konstantin Beloshapka
Ilya Yermolov
Varvara borodina
Igor Khripunov
Sabina Akhmedova
Kristina Marandy

DMCA.com Protection Status