Cyrano

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Cyrano izle, filmi konusu, oyuncuları, fragmanı full hd izle ve film vizyon tarihi ne zaman, yorumları, ekşi, IMDB ayrıntıları.

Cyrano Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Cyrano filmi vizyon tarihi 25 Şubat 2022 olarak açıklanan Dram, Müzikal türünde İmdb Puanı: 6,0 2022 Film Önerileri arasında yer alan filmdir. Filmin tanıtım fragmanı ile izleyicilerle filmin en güzel sahneleri paylaşıldı. Film yönetmeni Joe Wright yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. filmi oyuncuları ise Haley Bennett, Peter Dinklage, Kelvin Harrison Jr., Ben Mendelsohn, Bashir Salahuddin gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Cyrano filmi; Yönetmenliğini Joe Wright’ ın yaptığı Dram, Müzikal türünde ki Cyrano filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Ustaca kelimeleri kullanabilen ve kelimeleriyle yenemediği, büyüleyemediği kimse yoktur. Kelimeleri ustaca kullanması genç bir aşığın derdine derman olması için kullanmaktadır. Cyrano de Bergerac’in, aşkına asla karşılık vermeyeceğini düşündüğü Roxanne’in sevgisini kazanmak için herşeyi yapmaya hazır olan genç Christian’a yardım etmeye başlamıştır. Görünüşünden dolayı kendisine asla aşık olmayacağını düşündüğü Roxanne’nin olan duygularını açıklayamamaktadır. Roxanne’nin ise ilk görüşte başka birine aşık olmuştur. Roxanne’nin büyük aşkı ise Christian’ dır. Bu aşk çıkmazın da kazana kim kaybeden kim artık belirsizdir. Bu aşk çıkmazından kendini nasıl kurtaracaktır. Roxanne ve Christian büyük bir aşk hikayesine konu olabilecekler mi?

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Joe Wright oyuncu kadrosu; Haley Bennett, Peter Dinklage, Kelvin Harrison Jr., Ben Mendelsohn, Bashir Salahuddin başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Müzikal, 2022 Dram Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

DMCA.com Protection Status