Çukur Dizisinde Selim Koçovalı Ölecek Mi?

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Çukur dizisinde üç sezondur yer alan ve dizide Selim Koçovalı karakterine hayat veren Öner Erkan diziden ayrılıyor. Haberimiz içeriğinde Öner Erkan’ın neden diziden ayrıldığını öğrenebilirsiniz. Dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Selim Koçovalı, Erdenet ailesi ile aradaki sürtüşme esnasında vurularak öldürülüyor.

Çukur Dizisi Selim Koçovalı (Öner Erkan) Neden Diziden Ayrıldı ?

Çukur dizisinde hepimizin hatırlayacağı üzere ailenin reisi İdris Koçovalı daha evvel ölmüştü. Şimdi de Erdenet Ailesi’nin diziye katılması ile beraber aile, Selim Koçovalı’yı öldürecek. Yamaç ve Cumali Koçovalı’ya iyi bir ders vermek isteyen Erdenet’ler, hedef olarak Selim Koçovalı’yı kendilerine seçmiş görünüyorlar. Ancak Selim’in ölümü sonrası Koçovalı ailesi üyeleri birbirlerine sımsıkı kenetlenecekler.

Çukur Dizisi Selim Koçovalı Öldü Mü ? Öner Erkan, Çukur’a Geri Dönecek Mi ?

Çukur dizisinin son sezonunda Selim Koçovalı ölüyor. Selim’in ölümü sonrasında Koçovalı’ları hayli zorlu bir düşman olan Erdenet bekleyecek. Senaryo gereği Selim Koçovalı karakteri ölecek ve bu nedenle de Ömer Erkan üç sezondur yer aldığı diziden ayrılmış olacak.

Seyircilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de Selim Koçovalı (Öner Erkan)’ın diziye geri dönüp dönmeyeceği. Bildiğiniz gibi Çukur dizisinde daha önce öldükleri sanılan Baykal ve Mahzun diziye geri dönmüşlerdi. Ancak Selim Koçovalı (Öner Erkan)’ın diziye tekrar dönmeyeceği, öldüğünün anlaşılması için de cenazesinin gösterileceği belirtiliyor. Beklentiler, Selim Koçovalı (Öner Erkan)’ın dizinin ilk bölümlerinde rol aldıktan sonra ayrılacağı yönünde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Güvercin Bölüm Fragmanı | Güvercin Bölüm Full HD Tek Parça izle
Güvercin 11.Bölüm 23 Şubat 2020

Güvercin 11.Bölüm Fragmanı 23 Şubat 2020 Full HD Tek Parça izle Güvercin 11.Bölüm Fragmanı Özeti 23 Şubat 2020 yeni son

Kapat
DMCA.com Protection Status