Çukur 4. Sezon 21. Bölüm izle Full Fragmanı Çukur 25 Ocak 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
32
Çukur 4. Sezon 21. Bölüm izle Full Fragmanı Çukur 25 Ocak 2021 Tek Parça

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Çukur 4.Sezon 21. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Sultan ananın Efsun hakkında İdris Kocovalı’ nın ölümü ile doğrudan bağlantısı olduğunu öğrenmesiyle kendini kaybeder ve Efsun’ u evden atar. Çukur 4. Sezon 21. Bölüm 25 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Çukur Geçen Bölüm Özeti

Çukur 4. Sezon 21. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Sultan ananın Efsun hakkında İdris Kocovalı’ nın ölümü ile doğrudan bağlantısı olduğunu öğrenmesiyle kendini kaybeder ve Efsun’ u evden atar. Erdenetler’ in Çukur’ a düzenledikleri bombalı saldırılar neticesinde Akın ağır yaralanır. Hastaneye kaldırılan Akın’ ın hayati tehlikesi olması tüm aileyi üzüntüye boğmuştur. Yamaç, bu olay üzerine delirir ve Erdenetler’ i bitirmek için artık kimse onu durduramayacaktır.

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 25 Ocak 2021

Çukur dizi konusu

Çukur, İstanbul’ un en belalı mahallelerinden biridir. Mahallenin kontrolü Koçovalı ailesinde olmasına rağmen Çukur kocaman bir aile olarak yaşamını sürdürmektedir. Bir çok yasa dışı işin döndüğü bu mahallede tek kural kesinlikle uyuşturucuya bulaşılmamasıdır. Küçük bir mahalle ama güçlü bir aile olmasından dolayı başlarında ki düşmanları hiç eksik olmaz.

Çukur dizisi nerede çekiliyor ?

Çukur dizisi nerede çekiliyor ? Çukur dizisi İstanbul Fatih ilçesinin Balat semtinde çekilmektedir. Dizi de yer yer İstanbul’ un farklı semtlerinde çekimler sürdürülmektedir. Dizi için uyarlanan diziye adını veren Çukur Mahallesi Koçova Mahallesi diye bir yer aslında yoktur.

Çukur dizi oyuncuları kimdir?

Çukur dizi yönetmeni Sinan Öztürk üstlendiği Çukur’un oyuncu kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Damla Sönmez, Necip Memilli, Burak Dakak, Kubilay Aka, Kadir Çermik, Hare Sürel, İrem Altuğ, İrem Sak, Mustafa Kırantepe, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Ece Yaşar, Ferit Kaya, Aytaç Uşun, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yönetmen: Sinan Öztürk
Senaryo: Gökhan Horzum
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
2 Yönetmen: Özgür Sevimli
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay
Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sultan: Perihan Savaş
Fadik: Nur Sürer
Cengiz: Mustafa Avkıran
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Selim: Öner Erkan
Cumali: Necip Memili
Efsun: Damla Sönmez
Mahsun: Berkay Ateş
Azer: Cihangir Ceyhan
Celasun: Kubilay Aka
Nehir: Hazal Subaşı
Akın: Burak Dakak
Damla: Hare Sürel
Emmi: Kadir Çermik
Seren: İrem Sak
Ayşe: İrem Altuğ
Saadet: Boncuk Yılmaz
Medet: Mustafa Kırantepe
Karaca: Ece Yaşar
Metin: Cem Uslu
Meke: Aytaç Uşun
Murtaza: Ferit Kaya
Nedim: İlkay Akdağlı
Remzi: Çağrı Atakan

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm izle, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm full izle, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm tek parça izle, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm ne zaman, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm kıyafetleri, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm ilk sahne, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm ön izleme, Çukur dizisi Yeni Son Bölüm izle, Çukur Dizisi 25 Ocak 2021, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm canlı izle, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm kesintisiz izle, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm 720p izle, Çukur 4. Sezon 21. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın