Çukur 3. Sezon 18. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Çukur 3. Sezon 18. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Çukur 3. Sezon 18. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Çukur 3. Sezon 18. Bölüm Özeti | Full HD

Show tv ekranlarında Pazartesi günleri ekranlarda yayınlanan ve 3 sezondur devam eden dizi Çukur 3. Sezon 18. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Çukur 3. Sezon 18. Bölümü için hazırlanan fragmanı sitemizde izleyebilir ve yaşanacak gelişmeleri takip edebilirsiniz.

3 sezondur ekranlarda devam eden, pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizinin yeni bölüm fragmanı kısa süre önce izleyicilerle buluştu. Diziye ait yeni bölüm fragmanını bu yazımız içerisinde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Çağatay, Mahsun ve Yücel’i de yanına almıştır ve Yamaç’ın son hareketinin ardından Selim’i yanına çekmeye çalışacaktır. Selim bir taraftan Yamaç’ın saldırılarını kesmeye çalışmakta diğer yanda da mahalleyi korumaya çalışmaktadır. Bunu gerçekleştirmek için yardım isteyeceği kişi ise diziyi takip edenler tarafından oldukça şaşkınlıkla izlenecek. Yamaç saldırılarına devam ederken yakınında bir kişinin de kaybını yaşayacaktır.

Çukur 3. Sezon 18. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Yamaç bir şeyleri gizlemektedir ve Selim bunu öğrenmek için Yamaç ile yüzleşecektir. Bu yüzleşme anı duygu dolu anların yaşanmasına neden olacak. Vartolu ise bu sırrı bilmektedir ve Yamaç’ın karşısına çıkacaktır. Bu arada Çağatay, Yamaç için bir plan hazırlamış olup bu plan Yamaç’ı ölümün kıyısına kadar getirir.

Çukur 3. Sezon 18. Bölüm izle, Çukur 3. Sezon 18. Bölüm full izle, Çukur 3. Sezon 18. Bölüm hd izle, Çukur 3. Sezon 18. Bölüm tek parça izle, Çukur 3. Sezon 18. Bölüm Son Bölüm izle, Çukur 3. Sezon 18. Bölüm Yeni Bölüm izle, Çukur 3. Sezon 18. Bölüm Özeti, Çukur 3. Sezon 18. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status