Çukur 131.Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
58
Çukur 131.Bölüm

Çukur 131.Bölüm izle Final; Show TV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Çukur 4.Sezon 38.Bölüm 7 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Çukur 131.Bölüm 7 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Çukur Geçen Bölüm Özeti

Çukur 131.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Heyecanın ve aksiyonun hız kesmediği tanıtımda Yamaç, havuzun dibinde ölüm kalım mücadelesi veriyor. Çukur sokaklarında görülen iki cenaze dikkat çekerken, Koçovalılar büyük bir yıkım yaşıyor. Cumali Amca’nın geri dönüşü ailede tüm taşları yerinden oynatacak.

Çukur 131.Bölüm Fragmanı

Çukur dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Çukur en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Çukur, İstanbul’ un en belalı mahallelerinden biridir. Mahallenin kontrolü Koçovalı ailesinde olmasına rağmen Çukur kocaman bir aile olarak yaşamını sürdürmektedir. Bir çok yasa dışı işin döndüğü bu mahallede tek kural kesinlikle uyuşturucuya bulaşılmamasıdır. Küçük bir mahalle ama güçlü bir aile olmasından dolayı başlarında ki düşmanları hiç eksik olmaz.

Çukur dizisi nerede çekiliyor ?

Çukur dizisi nerede çekiliyor ? Çukur dizisi İstanbul Fatih ilçesinin Balat semtinde çekilmektedir. Dizi de yer yer İstanbul’ un farklı semtlerinde çekimler sürdürülmektedir. Dizi için uyarlanan diziye adını veren Çukur Mahallesi Koçova Mahallesi diye bir yer aslında yoktur.

Çukur dizi oyuncuları kimdir?

Çukur dizi yönetmeni Sinan Öztürk üstlendiği Çukur’un oyuncu kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Damla Sönmez, Necip Memilli, Burak Dakak, Kubilay Aka, Kadir Çermik, Hare Sürel, İrem Altuğ, İrem Sak, Mustafa Kırantepe, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Ece Yaşar, Ferit Kaya, Aytaç Uşun, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yönetmen: Sinan Öztürk
Senaryo: Gökhan Horzum
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
2 Yönetmen: Özgür Sevimli
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay
Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sultan: Perihan Savaş
Fadik: Nur Sürer
Cengiz: Mustafa Avkıran
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Selim: Öner Erkan
Cumali: Necip Memili
Efsun: Damla Sönmez
Mahsun: Berkay Ateş
Azer: Cihangir Ceyhan
Celasun: Kubilay Aka
Nehir: Hazal Subaşı
Akın: Burak Dakak
Damla: Hare Sürel
Emmi: Kadir Çermik
Seren: İrem Sak
Ayşe: İrem Altuğ
Saadet: Boncuk Yılmaz
Medet: Mustafa Kırantepe
Karaca: Ece Yaşar
Metin: Cem Uslu
Meke: Aytaç Uşun
Murtaza: Ferit Kaya
Nedim: İlkay Akdağlı
Remzi: Çağrı Atakan

Çukur 131.Bölüm izle, Çukur dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Çukur 131.Bölüm Final izle, Çukur 131.Bölüm full izle, Çukur 131.Bölüm tek parça izle, Çukur 131.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Çukur 131.Bölüm fragmanı