Çukur 113. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Çukur 113. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Çukur 4.Sezon 21.Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Yamaç ve Cumali, girdikleri büyük savaşta Çağatay ve Kulkan arasında bir seçim yaparlar. Çukur 113. Bölüm 25 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Çukur Geçen Bölüm Özeti

Çukur 113. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Yamaç ve Cumali, girdikleri büyük savaşta Çağatay ve Kulkan arasında bir seçim yaparlar. Bu sıra da Çağatay ve Kulkan, Çukur‘ da birkaç farklı yere aynı zaman da yaptıkları Bombalı saldırı sonun da Çukur ciddi yaralar almıştır. Afganistan’ da ki Vartolu’ ya bile ulaşarak ona karşı da saldırı düzenlenmiştir. Bu saldırılar sonun da Yamaç’ dan gelecek hamle merak konusu.

Çukur 113. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 25 Ocak 2021 Çukur 4.Sezon 21.Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Önceliği İdris’ in kahvesini bombalayarak başlayan Çağatay, aslın da büyük aslında kendilerine karşı olan öfkenin artmasından başka birşey yapmamıştır. Yamaç ve Cukur Erdenet’ lere karşı yeni hamlesi ne olacak ?

Çukur 113. Bölüm Fragmanı

Çukur dizi konusu

Çukur, İstanbul’ un en belalı mahallelerinden biridir. Mahallenin kontrolü Koçovalı ailesinde olmasına rağmen Çukur kocaman bir aile olarak yaşamını sürdürmektedir. Bir çok yasa dışı işin döndüğü bu mahallede tek kural kesinlikle uyuşturucuya bulaşılmamasıdır. Küçük bir mahalle ama güçlü bir aile olmasından dolayı başlarında ki düşmanları hiç eksik olmaz.

Çukur dizisi nerede çekiliyor ?

Çukur dizisi nerede çekiliyor ? Çukur dizisi İstanbul Fatih ilçesinin Balat semtinde çekilmektedir. Dizi de yer yer İstanbul’ un farklı semtlerinde çekimler sürdürülmektedir. Dizi için uyarlanan diziye adını veren Çukur Mahallesi Koçova Mahallesi diye bir yer aslında yoktur.

Çukur dizi oyuncuları kimdir?

Çukur dizi yönetmeni Sinan Öztürk üstlendiği Çukur’un oyuncu kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Damla Sönmez, Necip Memilli, Burak Dakak, Kubilay Aka, Kadir Çermik, Hare Sürel, İrem Altuğ, İrem Sak, Mustafa Kırantepe, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Ece Yaşar, Ferit Kaya, Aytaç Uşun, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yönetmen: Sinan Öztürk
Senaryo: Gökhan Horzum
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
2 Yönetmen: Özgür Sevimli
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay
Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sultan: Perihan Savaş
Fadik: Nur Sürer
Cengiz: Mustafa Avkıran
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Selim: Öner Erkan
Cumali: Necip Memili
Efsun: Damla Sönmez
Mahsun: Berkay Ateş
Azer: Cihangir Ceyhan
Celasun: Kubilay Aka
Nehir: Hazal Subaşı
Akın: Burak Dakak
Damla: Hare Sürel
Emmi: Kadir Çermik
Seren: İrem Sak
Ayşe: İrem Altuğ
Saadet: Boncuk Yılmaz
Medet: Mustafa Kırantepe
Karaca: Ece Yaşar
Metin: Cem Uslu
Meke: Aytaç Uşun
Murtaza: Ferit Kaya
Nedim: İlkay Akdağlı
Remzi: Çağrı Atakan

Çukur 113. Bölüm izle, Çukur 113. Bölüm Tek Parça izle, Çukur 113. Bölüm full izle, Çukur 4.Sezon 21.Bölüm izle, Çukur 4.Sezon 21.Bölüm tek parça izle, Çukur 4.Sezon 21.Bölüm full izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status