Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ izle, 2021 Film oyuncuları, konusu nedir, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ filmi Türkçe Dublaj Alt Yazılı tek parça izle haberlerini yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz. 13 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girerek sinema salonlarında izleyiciler ile buluşan Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ Filmi, Animasyon, 3 Boyutlu türünde bir yapımdır.

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 13 Ağustos 2021

Filmin Türü : Animasyon, 3 Boyutlu

Filmin Yönetmeni : Joel Crawford

Filmin Oyuncuları :

IMDB Puanı : Henüz Belli Değil

Filmin Süresi : 1 saat 35 dakika

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ fragmanı full hd izle, Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ Filmi Konusu

Joel Crawford’un yönetmenliğini yaptığı, Nicholas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone gibi ünlü oyuncuların seslendirdiği yapım 13 Ağustos 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime girdi. 1 saat 35 dakikaya sahip Animasyon, 3 Boyutlu türündeki yapımın konusunu kısaca özetlersek;

Croods filminin devamı niteliğindeki ikinci yapımda Crood ve Betterman aileleri arasında büyük bir rekabet bulunmaktadır. Betterman ailesi tarih öncesi dönemden gelmekte olduklarından Crood ailesinden daha iyi olduklarını düşünmektedirler. Bunu kanıtlamak için de onlarla adeta yarış halindedirler. Animasyon ve 3 boyutlu film özellikle çocukların aileleri ile eğlenceli vakit geçirerek izleyebilecekleri türden bir film.

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ Filmi Fragmanı İzle

DMCA.com Protection Status