Corporate 3. Sezon Tarihi Belli Oldu

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Corporate 3. Sezon Kahramanlarımız ofise geri dönüyor! Komedi dizisi Corporate 3. ve final sezonu için geri sayım başladı! Yeni sezon için ilk tanıtım videosu da yayınlandı.

Pat Bishop, Matt Ingebretson, Jake Weisman üçlüsünün elinden çıkan Comedy Central komedi dizisi “Corporate”nin 3. ve final sezonu başlangıç tarihi duyurulurken, yeni sezon için bir de tanıtım videosu yayınlandı. Duyuruya göre final sezonu 22 Temmuz 2020 Çarşamba günü başlayacak. Dizinin on bölümden oluşan ikinci sezonu 15 Ocak – 19 Mart 2019 tarihleri arasında izleyiciyle buluşmuştu.

İzleyiciler ikinci sezonda Kyra Sedgwick, Elizabeth Perkins, Kristen Schaal, Sasheer Zamata, Baron Vaughn ve Andy Richter gibi isimlerin konukluklarına tanıklık etmişlerdi.

Corporate’nin hikayesi; çok uluslu bir şirket olan Hampton DeVille’de geçerken; zorba sistemin altında ezilen iki mutsuz çalışanın sefil hayatlarına odaklanıyor.

Dizinin oyuncu kadrosu Matt Ingebretson (Matt Engelbertson), Jake Weisman (Jake Levinson), Anne Dudek (Kate Glass), Adam Lustick (John Strickland), Aparna Nancherla (Grace), Lance Reddick’ten (Christian DeVille) oluşuyor. Final sezonunun açılış bölümü olan “Pickles 4 Breakfast”in senaryosunu Pat Bishop & Matt Ingebretson ikilisi kaleme aldı.

Corporate 3. Sezon izle, Corporate 3. Sezon ne zaman, Corporate 3. Sezon yayın tarihi, Corporate 3. Sezon Fragmanı, Corporate 3. Sezon Çekimleri, Corporate 3. Sezon Tarihi, Corporate 3. Sezon Kaç Bölüm, Corporate 3. Sezon Ne zaman başlıyor

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status