Corona Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Corona izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Corona tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Dünya uzun bir süredir çok tehlikeli bir virüsün etkisi altındayken apartmanlarında ki asansör de mahsur kalan altı komşunun yaşam mücadelesi konu ediliyor. Corona filmi fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Corona filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Corona film Hakkında

Corona filmi 8 Ağustos 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Mostafa Keshvari otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Mostafa Keshvari almıştır. Corona başrol oyuncu kadrosunu ise Andrea Stefancikova, Andy Canete, Emy Aneke gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 13 dakika olup, 4,7 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Corona film konusu

Corona film; Dünya uzun bir süredir çok tehlikeli bir virüs salgını etkisi altındayken apartmanlarında ki asansör de mahsur kalan altı komşunun yaşam mücadelesi konu ediliyor. Corona virus tüm dünyayı etkisi altına almış ve hızla yayılmaya devam etmektedir. İnsanlar yaşamlarının her alanın da sürekli tedirginlik hakim olmuştur. Tam da bu süreçte apatmanlarının asansörün de mahsur kalan altı komşu araların da corovirüslü birisinin olabileceği düşüncesi ile kapana kısılmıştır. Bu sıra da Çinli komşuları öksürmeye başlarken bu da yetmezmiş gibi elektrikler gider ve asansör ışıkları söner.

Corona film oyuncuları kimdir?

Andrea Stefancikova
Emy Aneke
Andy Canete
Zarina Sterling
Josh Blacker
Richard Lett
Traei Tsai

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status