Control Z 1. Sezon 2. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Lise Nacional’da kimliği bilinmeyen hacker, öğrenciler hakkında bilgi sızdırmaya devam etmektedir. Sızan bu bilgiler yüzünden öğrenciler birbirlerine düşerler. Bu arada Sofia’da hackerı bulmak için araştırmalarına devam etmektedir.

Control Z 1. Sezon 2. Bölüm Ne Zaman | Yayın Tarihi

Netflix dijital platformu yeni bir diziyi daha yayınlıyor. Meksika yapımı bir sizi olan Control Z 1. Sezon 2. Bölüm izlemek isteyen dizi takipçilerinin en çok merak ettiği Control Z 1. Sezon 2. Bölüm ne zaman yayınlanacağı | yayın tarihi.

Haberimiz içeriğinde Control Z 1. Sezon 2. Bölüm fragmanı izleyebilir, dizinin yayınlanacağı tarihi öğrenebilir, konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sevilen dizinin yeni bölümü 22 Mayıs 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

Control Z 1. Sezon 2. Bölümde neler olacak merakla beklediğinizi biliyoruz. Ekranlara gelecek olan bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacağını merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Control Z Dizisi Konusu :

Lise Nacional’da eğitim gören öğrenciler bir hackerın öğrencilerin gizli sırlarını okul geneline ifşa etmesi ile oldukça zorlu günler geçirmektedir. Okulun popüler çocukları zorbalıklara maruz kalmaya, uyumsuz öğrenciler statü kazanmaya başlar. Okulda tam bir karmaşa hakimdir ve tüm öğrenciler zan altındadır. Okulda öğrenci olan Sofia, içine kapanık birisidir. Ancak olayları analiz ederken iyi çıkarımlar yapabilmektedir. Daha fazla bilginin ortaya dökülmemesi için Sofia zamana karşı yarışmakta ve hackerın kim olduğunu bulmak için harekete geçmektedir. Artık içine kapanık bir kişi olmak yerine ona yardımcı olabilecek kişiler ile iletişime geçmesi de gerekmektedir.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status