Çok Satanlar (Best Sellers) Filmi Konusu Nedir | Oyuncuları Kimlerdir | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Eylül 2021 tarihinde sinema salonlarında vizyona giren Çok Satanlar (Best Sellers) filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı Türkçe dublaj full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

10 Eylül 2021 tarihinde vizyona giren yerli Dram ve Komedi türündeki film, 1 saat 40 dakikalık süreye sahiptir. Yann Gozlan‘nın yönetmen koltuğunda bulunduğu filmin baş rollerinde ise Aubrey Plaza, Cary Elwes, Michael Caine, Scott Speedman, Ellen Wong yer almaktadır.

Çok Satanlar (Best Sellers) Filmi Konusu Nedir

Lucy Stanbridge, oldukça hırslı ve azimli bir editördür ve babasının butik yayın evini işletmektedir. Gençlik kitapları çıkarmaya başlar ama satışlar oldukça kötüdür ve yayın evi batmanın kıyısındadır. Günün birinde tozlu rafların arasında yayın evinin yıllar önce tanınmasını sağlayan yazar Harris Shaw ile yapılan bir sözleşme bulur. Bu sözleşmeye göre Harris Shaw, yayın evine bir kitap yazmakla borçludur. Harris Shaw, artık iyice yaşlanmıştır, oldukça huysuz ve yanında alkoliktir. Pazarlama yeteneklerine sahip Lucy ile Harris Shaw, bir kitap turnesine çıkarlar.

Çok Satanlar (Best Sellers) Filmi Oyuncuları

Aubrey Plaza, Cary Elwes, Michael Caine, Scott Speedman, Ellen Wong

Çok Satanlar (Best Sellers) Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status