Çocukluk 8. bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Çocukluk 8. bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Çocukluk 8. bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Çocukluk 8. bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Çocukluk 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Çocukluk 8. bölüm tek parça fragmanı full hd izle yeni son bölüm tüm heyecanı ile işte ayrıntılar. Çocukluk 8. bölüm yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Çocukluk 8. bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında, son bölüm de olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Çocukluk 8. bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. Çocukluk 8. bölüm yeni bölümüyle 27 Kasım’da ekranlarda olacak. İşte, Çocukluk 8. bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Çocukluk 8. bölüm son bölümde yaşananların özeti.

FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk, Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş’un yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Geçen hafta ki bölüme bir göz atacak olursak; Mahir, Ali Kaan’ın biyolojik oğlu olduğunu öğrenmesi ile kafası allak bullak olmuştur. Mavi ise öğrendikleri karşısında ne yapacağını bilemez ve gecenin bir yarısı evden gizlice kaçar. Diğer taraftan Ali Kaan’ ın da aynı şekil de bir anda ortadan kaybolmuş olması şüpheli birşeyler olduğu düşüncesi oluşturmuştur.

Mavi’ nin yuvada hastalanmasının ardından Ayşegül, Mahir Kabakulak olan Mavi’ yi alarak Ayşegül’ ün evinde bakmaya başlarlar. Farketmeden aslında mutlu bir yuva olmuşlardır. Bu durumu yavaş yavaş farkettiklerin de ise hepsi bu durumdan oldukça mutlu olmaya başlamışlardır.

Çocukluk 8. bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status