Climax izle Filmi Netflix Fragmanı Konusu Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Climax izle, 2021 Netflix Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı Climax full hd izle, Climax filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle. Fransa’ nın meşhur dans kulüpleri ve bu kulüpler de ki yaşanmışlara değinilen bir film ile seyircinin beğenisine sunuldu.

Climax film Hakkında

Climax filmi 9 Temmuz 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Climax isimli Climax filmi Dram, Gerilim türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Climax film yönetmeni koltuğunda Gaspar Noé otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Lisa Baget tarafından kaleme almıştır. Climax film oyuncuları ise gibi Sofia Boutella, Romain Guillermic, Souheila Yacoub isimler süslemiştir. Climax IMDb puanı 7,0 olarak güncellenmiştir.

Climax film konusu nedir?

Climax film; Fransa’ nın meşhur dans kulüpleri ve bu kulüpler de ki yaşanmışlara değinilen bir film ile seyircinin beğenisine sunuldu. Fransa’ da adından çok söz ettiren köhne bir dans kulübü arka sokakların da geçen uzun bir gecede yaşanılan olaylar konu ediliyor. Yıl 90′ lar dönemi ve 20 dansçı özel bir geceye hazırlanmak için ormanda hazırlanmış 3 günlük bir prova çalışması için bir araya gelir. Ormanda ki bu yatılı okulda birbirini tanımayan ekip bu eğitim sürecini birlikte geçirecektir. Provaların yanı sıra eğlencenin en dibinde geçirilen bir süre de herkesin keyfi oldukça yerindedir.

Ancak gece de ilerleyen zaman ve tüketilen içki sayısı arttıkça tuhaf davranışlar baş göstermeye başlar. Çok geçmeden kontroller iyice kaybedilmeye başlamıştır. Anlamsızca düştükleri bu durum artık kontrollerinin dışına çıkmış ve istem dışı hareketleri git gide artmaya başlamıştır. Müzik, dans, gerilim ve cinsellik dolu ortamın verdiği etkiler ile gençlerin bazıları kendilerini cennette zannederken kimileri için ise durum oldukça farklılık göstermekte ve adeta cehennem ortamında olduklarını hissetmektedirler.

Climax film Fragmanı

Climax film Oyuncuları kimdir?

Climax Film yönetmeni Gaspar Noé üstlendiği Climax oyuncu kadrosunda; Sofia Boutella, Romain Guillermic, Souheila Yacoub gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sofia Boutella – Selva
Romain Guillermic – David
Souheila Yacoub [fr] – Lou
Kiddy Smile [fr] – Daddy
Claude Gajan Maull – Emmanuelle
Giselle Palmer – Gazelle
Taylor Kastle – Taylor
Thea Carla Schøtt – Psyché
Sharleen Temple – Ivana
Léa Vlamos – Eva
Alaïa Alsafir – Alaïa
Kendall Mugler – Rocket
Lakdhar Dridi – Riley
Adrien Sissoko – Omar
Mamadou Bathily – Bart
Alou Sidibe – Kyrra
Ashley Biscette – Shirley
Mounia Nassangar – Dom
Tiphanie Au – Sila
Sarah Belala – Jennifer
Alexandre Moreau – Cyborg
Naab – Rocco
Strauss Serpent – Serpent
Vince Galliot Cumant – Tito

DMCA.com Protection Status