Cinayet Süsü Filmi

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Cinayet Süsü izle, Film esrarlı bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin heyecanlı ve komik maceralarını konu alıyor. Cinayet Süsü Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Cinayet Süsü Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 25 Ekim 2019

Yönetmeni : Ali Atay

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya

Cinayet Süsü Fragmanı

Cinayet Süsü Film Fragmanı

Cinayet Süsü Konusu;

Cinayet Süsü izle, Film esrarlı bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin heyecanlı ve komik maceralarını konu alıyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan Cinayet Büro ekibi, enteresan bir vaka ile karşılaşır. Art arda işlenen cinayetleri soruşturan ekip, hiçbir delil ve ipucuna rastlamaz. Cinayetler hız kesmeden devam eder. Basının ve halkın olayların üzerine fazlasıyla düşmesi olayı daha da tırmandırır. Buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme sağlayamaması, Başkomiser Emin ve ekip arkadaşları üzerindeki baskıyı gün geçtikçe daha da artırır. Bu arada Emniyet Genel Müdürü, vakanın çözümüne katkı sunması için suç uzmanı Dizdar Koşu’yu, Başkomiser Emin’in ekibinde görevlendirir. Üzerlerindeki baskıdan dolayı iyiden iyiye bunalmış olan Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf ve esrarengiz seri cinayet zincirini çözebilmek için akla gelmedik yöntemlere başvurmak zorunda kalır. Bu kedi fare oyununda katilin mi yoksa polislerin mi pes edeceği filmde cevap buluyor. Yönetmenliğini Ali Atay’ın üstlendiği filmde, Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt ve Binnur Kaya gibi sevilen oyuncuları beyaz perdede izleme şansına sahip oluyoruz.

Cinayet Süsü tuhaf seri katil cinayetleri çözülebilecek mi ?

Cinayet Süsü Filmi, tuhaf ve bir o kadar gizemli bir seri katilin adeta dalga geçer gibi işlediği cinayetler konu edilmektedir. Cinayet Büro ekibi bu cinayetleri çözebilmek için gizemli bir serüvene sürüklenmektedirler. Başkomiser Emin, komiser Asuman, komiser Salih ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan tecrübeli Cinayet Büro ekibi cinayetleri çözmek için görevlendirilir. Cinayetleri araştırmaya hızlı bir şekil de başlayan ekibin işi hiçte kolay değildir. Çünkü cinayetler ile ilgili ortada hiçbir delil bulunmamaktadır. Bu da yetmezmiş gibi işlenen cinayetlerin sayısı gün geçtikçe hızla artmaktadır. Ekip iyice köşeye sıkışmış ve üzerlerinde çok büyük baskı vardır. Emniyet Genel Müdürü Ekibe yardımcı olması adına “suç uzmanı” Dizdar Koşu’yu Emin Başkomiserin ekibine dahil eder. Cinayet Süsü tuhaf seri katil cinayetleri çözülebilecek mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kadın Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Kadın Bölüm Full HD Tek Parça izle
Kadın 80. Bölüm

Kadın 80. Bölüm Fragmanı | Kadın 80. Bölüm Full HD Tek Parça izle Kadın 80. Bölüm fragmanı yayında! Kadın dizisi

Kapat
DMCA.com Protection Status