Çin Seddi – The Great Wall

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Çin Seddi – The Great Wall Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 29 Aralık 2016

Çin Seddi – The Great Wall Filmi Yönetmeni : Yimou Zhang

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Matt Damon, Jing Tian, Pedro Pascal

Fragman ilk yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgi gördü.

Filmin Konusu : Çin Seddi – The Great Wall izle, Barutu bulup Avrupa’ya götürebilmek amacıyla Uzak Asya’ya giden bir kervan, önce bir çetenin, daha sonra da bilmedikleri bir canavarın saldırısına uğrar. Saldırılardan sadece William Garin (Matt Damon) ve Pero Tovar (Pedro Pascal) kurtulmayı başarır. İkili daha sonra Çinli askerler tarafından ele geçirilir. Burada, karşılaştıkları canavarın “taotie” adlı çok güçlü ve aynı zamanda zeki bir yaratığa ait olduğunu, her 60 yılda bir Çin Seddi’ne saldırdıklarını ve yakın zamanda gelmesi beklenen yeni bir saldırı için hazırlıklar yapıldığını öğrenirler. Canavarın bir elini kılıcıyla koparmayı başaran William, hem savunma hattına yardımcı olmaya çalışacak, hem de buralara asıl gelme amacı olan barutu ele geçirme düşüncesini aklından çıkarmayacaktır. Film, insanlığın elinden çıkan en muazzam yapılardan biri olan Çin Seddi’nde geçiyor. Tamamı Çin sınırları içinde çekilmiş en yüksek bütçeli film olan Çin Seddi, 150 milyon dolara yakın bir bütçeyle çekildi.

Çin kültürünün tarihsel ve görsel öğelerinin, Hollywood’un ünlü yıldızlarını bir araya getirdiği Çin Seddi filminin başrolünde dünyaca ünlü yıldız Matt Damon yer alıyor. Zhang Yimou’nun yönetmenliğini üstlendiği Çin Seddi filmi, dünyanın belki de en ikonik yapısı üzerinde, seçkin bir asker gücü tarafından insanlığı korumak için ortaya konan cesur bir direniş öyküsünü konu alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kuruluş Osman Bölüm Fragmanı | Kuruluş Osman Bölüm Full HD Tek Parça izle
Kuruluş Osman 15.Bölüm

Kuruluş Osman 15.Bölüm izle 18 Mart 2020 yeni son bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 15.Bölüm Fragmanı Full HD Tek Parça

Kapat
DMCA.com Protection Status