Cin Deresi Müsfer

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Cin Deresi Müsfer Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 12 Temmuz 2019

Cin Deresi Müsfer Filmi Yönetmeni : İlker Tunçay

Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Kenan Balık, Duran Gebeş, Gülçin Yıldız

Filmin Konusu : Cin Deresi Müsfer izle, lanetli bir kabile olan Müsfer cinlerinin topraklarına giden bir grup insanın yaşadığı dehşeti beyaz perdeye aktarıyor. Uluslararası bir şirket, arkeoloji alanında bir yarışma düzenler. Yarışmaya katılacak gruplardan daha önce keşfedilmemiş arkeolojik kalıntılar bulmaları ve keşifleri ile ilgili bir sunum hazırlamaları beklenmektedir. Arda bu yarışmaya ekibi ile beraber katılmaya karar verir. Bunun için saha olarak, çocukluğundan beri gitmediği Bağırganlı Köyü’nü seçer. Köyün tarihi 600 yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Ekip, Çakal Tepesi’ndeki dar geçitleri aşarak Osmanlı döneminden kalma kaya limanına ulaşmaya çalışır. Arda, geçmişten buralarla ilgili bazı bilgilere sahiptir ve arkadaşlarını uyarır.

Fakat ekip üyelerinden Murat, hiç yapılmaması gereken bir hata yapar. Murat’ın hatası nedeniyle hepsinin hayatı tehlikeye girer. Bu hatanın bedelini ödemek zorunda olan Arda, Defne ve Sude, Cin Deresi’ni geçmek zorunda kalır. Burası, en tehlikeli cin topluluklarının başında gelen Müsfer cinlerinin yuvasıdır. İlker Tunçay imzalı korku filminin oyuncu kadrosu, Kenan Balık, Duran Gebeş, Gülçin Yıldız gibi isimlerden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Playmobil The Movie - Playmobil Filmi izle, Playmobil The Movie - Playmobil Filmi Fragmanı Türkçe Dublaj Full Hd Tek Parça izle
Playmobil: The Movie – Playmobil Filmi

Playmobil: The Movie - Playmobil Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2020 Filmi Yönetmeni : Lino DiSalvo

Kapat
DMCA.com Protection Status