Cin Bebek 2 Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Cin Bebek 2 izle; 2020 Yapımı Film fragmanı, konusu, Oyuncuları Cin Bebek 2 tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar. Ziffar adında ki bir cinden hamile kalmış olan Doğa’nın kabusu daha yeni başlamıştır. Cin Bebek 2 Netflix filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Cin Bebek 2 filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Cin Bebek 2 film Hakkında

Cin Bebek 2 Filmi Türkiye yapımı film 28 Ağustos 2020′ da vizyona girecektir. Gerilim Korku türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Bülent Aydoslu otururken yapımcılığını ve senaryosunu Bülent Aydoslu kaleme almıştır. Cin Bebek 2 başrol oyuncu kadrosunu ise Buse Sevindik, Onur Çimen, Ömer Polat, Umut Şeddadi, Esra Kocabaş isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 23 dakika olup, 2,8′ lük IMDb puanına sahiptir.

Cin Bebek 2 izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Cin Bebek 2 filmi konusu

Cin Bebek 2 film; Ziffar adında ki bir cinden hamile kalmış olan Doğa’nın kabusu daha yeni başlamıştır. Bebeğin doğması ile cin kavimleri, bebeği ele geçirmek için aralarında bir mücadeleye tutuşurlar. İnsan bedenlerinin içine geçip onları ele geçirerek bebeğin peşine düşmüşlerdir. Doğa kaldığı bu korku dolu ortamla savaşmaktan başka çaresi yoktur. Sonunda çareyi müslüman bir cin kavmi ile anlaşmakta bulmuştur.

Cin Bebek 2 film oyuncuları kimdir?

Buse Sevindik
Onur Çimen
Ömer Polat
Umut Şeddadi
Esra Kocabaş

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status