Cin Baskını

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Cin Baskını filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Cin Baskını filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Cin Baskını filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Cin Baskını filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Cin Baskını Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Cin Baskını filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Cin Baskını Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 25 Eylül 2020

Filmin Türü : Yerli, Korku

Filmin Yönetmeni : Kadir Genç

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yağmur Çapal, Neslişah Ertürk, Göknil Gök, Uğur Elaldı

Filmin Konusu : 25 Eylül 2020 tarihinde vizyona giren yerli korku filmi türündeki yapım 1 saat 6 dakikalık süreye sahiptir.

Ziynet okulda oldukça başarılı genç bir kızdır. Alev ise Ziynet’in başarılarını kıskanmaktadır. Aynı okulda öğrenim gören bu iki genç kızdan Ziynet okulda başarılı olduğu kadar insan ilişkilerindeki pozitifliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Alev, Ziynet’i oldukça kıskanmaktadır. Çareyi Ziynet’e büyü yaptırıp onun mutsuz olmasında bulur. Ama bu büyü hiç beklenmeyen neticeler doğuracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hedefim Sensin izle, Hedefim Sensin Filmi Konusu, Hedefim Sensin Filmi Oyuncuları, Hedefim Sensin Fragmanı Full Hd Tek Parça 720p 1080p izle
Hedefim Sensin

Hedefim Sensin Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 29 Kasım 2018 Yönetmeni : Kıvanç Baruönü Oyuncu Kadrosu

Kapat
DMCA.com Protection Status