Çılgın Ortak

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Çılgın Ortak izle, 16 Temmuz 2021 Netflix Film fragmanı full hd izle, konusu, oyuncuları, imdb puanı, Çılgın Ortak filmi 720p tek parça izle.

Çılgın Ortak film Hakkında

Çılgın Ortak filmi 16 Temmuz 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Çılgın Ortak Komedi türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Çılgın Ortak film yönetmeni koltuğunda Ozan Açıktan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Özgür Selvi tarafından kaleme almıştır. Çılgın Ortak film oyuncuları ise Onur Yaprakçı, Altan Erkekli, Füsun Demirel gibi isimler süslemiştir. Çılgın Ortak IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Çılgın Ortak film konusu

Çılgın Ortak film; Serdar ve Aslıhan birbiriyle anlaşamayan iki detektiftir ve bir cinayeti çözmek için görevlendirilir. Şüphelilere yaklaşmak için evli bir çift gibi davranmak zorunda kalan ikili, adeta dedektiflik mesleğini tersten icra eder ve buldukları her ipucunda katilden biraz daha uzaklaşırlar. Kısa süre içinde çılgın ortakların dedektifliğe hızlı ama imkansız bir giriş yaptıkları anlaşılır!

Çılgın Ortak film Fragmanı

Çılgın Ortak film Oyuncuları

Çılgın Ortak Film yönetmeni Özgür Selvi üstlendiği Çılgın Ortak oyuncu kadrosunda; Sinan Çalışkanoğlu, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ali Tarık Fındık, Mehmet Yıldırım gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Sinan Çalışkanoğlu
Nur Erkul
Ayşe Kökçü
Ali Tarık Fındık
Mehmet Yıldırım

Çılgın Ortak izle, Çılgın Ortak full izle, Çılgın Ortak tek parça izle, Çılgın Ortak film izle, Çılgın Ortak 720p izle, Çılgın Ortak 1080p izle, Çılgın Ortak eleştirisi yorumları, Çılgın Ortak konusu, Çılgın Ortak oyuncuları, Çılgın Ortak yönetmeni, Çılgın Ortak fragmanı, Çılgın Ortak imdb puanı, Çılgın Ortak Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status