Çifte Hayatlar – Doubles Vies

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Çifte Hayatlar – Doubles Vies Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 3 Mayıs 2019

Filmin Yönetmeni : Olivier Assayas

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Guillaume Canet, Juliette Binoche, Vincent Macainge

Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren tüm ilgiyi topladı.

Filmin Konusu : Çifte Hayatlar – Doubles Vies izle, gittikçe değişmekte olan dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir yayımcı ile bir yazarın hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Başarılı bir yayınevi sahibi olan Alain, uzun yıllardır ünlü yazar Leonard ile birlikte çalışmaktadır. Leonard, yeni bir kitap yazma sürecindedir. Ancak bu esnada yayıncılık dünyası, büyük bir dönüşüm içine girmiştir. Baş döndürücü bir hızla ilerleyen dijital teknoloji, yayıncılıkta da bir dönüşüme neden olmuş ve yayıncılık sektörü de dijital döneme geçmek durumunda kalmıştır.

Alain ve Leonard, bir yandan dijital dönüşümün edebiyat dünyası üzerindeki kaçınılmaz etkilerini anlayıp tedbir almaya çalışırken, diğer yandan da içinde bulundukları orta yaş krizinin etkileri ile boğuşmak zorundadır. Yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Hayalet Hikayesi filmiyle adını duyuran Olivier Assayas’i yönetmen koltuğunda gördüğümüz filmin başrollerini, Juliette Binoche, Guillaume Canet ve Vincent Macaigne paylaşıyor. Yönetmenin aynı zamanda senaryosunu da kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Nora Hamzawi, Christa Théret, Pascal Greggory, Sigrid Bouaziz, Nicolas Bouchaud gibi isimler de kendilerine yer buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Aladdin izle | Aladdin Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Aladdin

Aladdin Filmin Yönetmeni: Guy Ritchie Filmin Oyuncuları: Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott Filmin Türü: Fantastik, Macera Filmin Vizyon Tarihi : 24 Mayıs 2019

Kapat
DMCA.com Protection Status