Cherry izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Cherry izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Cherry tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Cherry filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Cherry filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Cherry film Hakkında

Cherry filmi 26 Şubat 2021 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Biyografik, Dram, Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Joe Russo, Anthony Russo otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Angela Russo-Otstot, Jessica Goldberg tarafından kaleme almıştır. Cherry başrol oyuncu kadrosunu ise Tom Holland, Ciara Bravo, Jack Reynor gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 saat 22 dakika olup, 6,6 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Cherry film konusu

Cherry film; Nico Walker’ın aynı isimli romanından beyaz perdeye aktarılacak olan Cherry, Irak’tan dönen eski bir ordu doktorunun yaşadığı travma sonrası stres bozukluğunu konu ediyor. Amerikan ordusunda doktor olarak çalışan bir adam, sevdiği kadını ardında bırakarak Irak’a göreve gider. Yaşadıkları onda travma sonrası stres bozukluğu yaratınca, genç adamın hayatı hızlı bir düşüşe geçer. Irak’tan dönüp mesleğini bırakan adam, gittikçe daha da dibe batar. Uyuşturucu batağına saplanan adam, epeyce borca girince kurtuluşunu bir bankayı soymakta bulur.

Cherry film Fragmanı

Cherry film oyuncuları kimdir?

Tom Holland
Ciara Bravo
Jack Reynor
Michael Rispoli
Jeff Wahlberg

DMCA.com Protection Status