Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü film Hakkında

Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü filmi 24 Şubat 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Bilimkurgu Aksiyon türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Doug Liman otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Gary Spinelli, Lindsey Beer, Patrick Ness, Christopher Ford tarafından kaleme almıştır. Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü başrol oyuncu kadrosunu ise Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 49 dakika olup, 5,8 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü film konusu

Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü film; Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan “Yeni Dünya”nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen “Yeni Dünya”, “Noise” adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Bu virüs pek çok kişiyi getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklemiştir. 

Ancak günün birinde Todd çok önemli bir keşif yapar; Viola isimli bir genç kızla karşılaşır. Viola’nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Bu birbirleri ile pek de alakası olmayan ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler. Tüm düşüncelerin duyulduğu, tüm hareketlerin görüldüğü bu çevrede kaçmaya ve saklanmaya çalışan Todd ve Viola, geride bıraktıkları hayatları ve yeni dünyaları hakkında birçok gerçeği öğreneceklerdir…

Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü film Fragmanı

Chaos Walking – Kaos Yürüyüşü film oyuncuları kimdir?

Daisy Ridley
Tom Holland
Mads Mikkelsen
Demián Bichir
Cynthia Erivo
Nick Jonas
David Oyelowo

DMCA.com Protection Status