Ceviz Ağacı Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ceviz Ağacı Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Ceviz Ağacı Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 11 Mart 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,4 Film Film izle arasında yer alan sinema filmidir. Ceviz Ağacı film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 32 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Faysal Soysal yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Serdar Orçin, Sezin Akbaşoğulları, Kübra Kip, Ali Mert Yavuzcan, Şebnem Dilligil gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Ceviz Ağacı filmi; Yönetmenliğini Faysal Soysal’ ın yaptığı Dram türünde ki Ceviz Ağacı filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Edebiyat öğretmeni Hayati, kendi halin de oldukça sessiz ve pasif bir adamdır. Bu karakterinden dolayı karısı ile anlaşamayan Hayati, terk edilir. Bir süre sonra bulunan bir kadın cesedi Hayati’ nin hayatında çok büyük değişimler yaşatacaktır. Ataerkil özellikteki kasaba bulunan kimliği belirsiz kadın cesedinin karısına ait olduğunu iddia ederek cinayeti üstlenir. Hayati, babasının darbe dönemin de arkadaşına yardım edemeyip ölmesi üzerine intihar etmiştir. Henüz 6 yaşın da bir çocukken babasının bu ölümünün ardın da yatan gerçekleri hiçbir zaman öğrenemez. Bu psikoloji onun tüm hayatını alt üst etmiştir. İşlemediği bir cinayeti üstlenmesi ile ne amaçlamaktadır? Eski karısı Yeşim Nerededir?

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Faysal Soysal oyuncu kadrosu; Serdar Orçin, Sezin Akbaşoğulları, Kübra Kip, Ali Mert Yavuzcan, Şebnem Dilligil gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Dram Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Silenced Tree Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Ceviz Ağacı, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status