Cehennem Kapısı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Cehennem Kapısı izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları, Cehennem Kapısı filmi full hd izle, Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi! Kazadan sonra kayıp oğlunu çaresizce arayan bir annenin hikayesini anlatıyor.

Cehennem Kapısı film Hakkında

Cehennem Kapısı filmi 19 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Al 3er día isimli Cehennem Kapısı filmi Gerilim, Korku türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Cehennem Kapısı film yönetmeni koltuğunda Daniel de la Vega otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Alberto Fasce, Gonzalo Ventura tarafından kaleme almıştır. Cehennem Kapısı film oyuncuları ise Mariana Anghileri, Arturo Bonin, Diego Cremonesi gibi başarılı isimler süslemiştir. Cehennem Kapısı IMDb puanı 7,8 olarak güncellenmiştir.

Cehennem Kapısı film konusu nedir?

Cehennem Kapısı film; Kazadan sonra kayıp oğlunu çaresizce arayan bir annenin hikayesini anlatıyor. Genç bir kadın olan Cecilia, oğluyla birlikte korkunç bir araba kazası geçirir. Kazadan sonra ne olduğunu hatırlamayan Cecilia, üç gün sonra çaresizce oğlunu aramaya başlar. Araması ilerledikçe Cecilia, polis dosyalarında vahşi bir av gibi görünen tesadüflerle karşılaşır. Bu süreçte genç kadın, katliamdan sorumlu dindar bir adamla karşı karşıya gelir. Cecilia adamı deli olarak görürken, adam için Cecilia büyük bir düşmandır.

Cehennem Kapısı film Fragmanı

Cehennem Kapısı film Oyuncuları kimdir?

Cehennem Kapısı Film yönetmeni Daniel de la Vega üstlendiği Cehennem Kapısı oyuncu kadrosunda; Mariana Anghileri, Arturo Bonin, Diego Cremonesi gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Mariana Anghileri
Arturo Bonin
Diego Cremonesi

Cehennem Kapısı izle, Cehennem Kapısı Netflix izle, Cehennem Kapısı full izle, Cehennem Kapısı tek parça izle, Cehennem Kapısı film izle, Cehennem Kapısı Türkçe Dublaj izle, Cehennem Kapısı 720p izle, Cehennem Kapısı 1080p izle, Cehennem Kapısı film eleştirisi yorumları, Cehennem Kapısı film konusu, Cehennem Kapısı film oyuncuları, Cehennem Kapısı film yönetmeni, Cehennem Kapısı fragmanı, Cehennem Kapısı imdb puanı,

DMCA.com Protection Status