Cebimdeki Yabancı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
8 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 7,75. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Cebimdeki Yabancı izle, Bu gece cep telefonlarımız masada önümüzde duracak. Kim aranırsa hep beraber dinleyeceğiz, kime mesaj gelirse hepimiz okuyacağız. Cebimdeki Yabancı Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Cebimdeki Yabancı Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 1 Şubat 2018

Yönetmeni : Serra Yılmaz

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Serkan Altunorak, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy

Cebimdeki Yabancı Fragmanı

Cebimdeki Yabancı Film Fragmanı

Cebimdeki Yabancı Film Konusu :

Cebimdeki Yabancı izle, Bu gece cep telefonlarımız masada önümüzde duracak. Kim aranırsa hep beraber dinleyeceğiz, kime mesaj gelirse hepimiz okuyacağız. Nasıl olsa saklayacak bir şeyimiz yok, değil mi?” Çiftler, evliler, sevgililer ve yalnızlardan oluşan yedi arkadaş, bir akşam yemeği davetinde buluşur. Farklı farklı hayatları, dertleri, mutlulukları olan, yıllardır birbirini çok iyi tanıyan, yalan söylemeyen, dertlerini paylaşan ve kesinlikle daima dürüst olan yedi arkadaş. Peki gerçekten öyle mi? Özel hayatlarının kara kutusu haline gelmiş telefonlarını masada bırakıp, mahremiyetlerine bir süre mola vermeyi göze alabilecekler mi?

Şahsi alanları, mahrem bölgelerine bir göz atmakla kalmaz, ince ince didiklerse, o gerçek, o samimi dostluklar, hatta biri diğerini nefes alışından tanıyabilenler ne yapar, nereye saklanırlar? Durduk yere eğlence olsun diye başlanan bir oyun, her şeyi paramparça etmeye yeter mi? Serra Yılmaz’ın bu ilk yönetmenlik deneyiminde bütün bu sorular cevaplanmaya çalışılıyor. İtalya’da gösterime girdiği 2016 yılında gişe rekorlarını alt üst eden Perfetti Sconosciuti adlı filmin uyarlaması olan yapımın oyuncu kadrosu, Serkan Altunorak, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy gibi isimlerden oluşuyor.

Cebimdeki Yabancı” için bir yorum

  • 12 Mayıs 2020 tarihinde, saat 00:16
    Permalink

    Son dönemde izlediğim en güzel yerli filmlerden birisi olduğunu söyleyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status