Ceberruh (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ceberruh Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Yönetmenliğini Buğra Kekik‘in üstlendiği, baş rollerinde ise Erkan Çelik, Hülya Diken, Oğuz Öztaş, Meriç Akay, Barış Baktaş‘ın yer aldığı yerli gerilim ve korku türündeki film 15 Ekim 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir. 1 saat 18 dakikalık süreye sahip filmde tatil yapmak üzere yola çıkan beş arkadaş, bir yıl öncesinde çok büyük bir vahşetin yaşandığı bir bölgede tatillerini geçirmeye karar verirler. Bir yıl öncesinde yaşanan olaylar kendilerini biraz tedirgin etse de güzel bir tatil yapacaklarından emindirler. Gruba yabancı birisinin dahil olması sonrasında ise planladıkları tatil bir vahşete dönüşecektir.

Ekim 2021’de vizyona giren Ceberruh filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Ceberruh Filmi Konusu Nedir

Kamp yapmayı seven ve beş kişiden oluşan kızlı erkekli bir arkadaş grubu kısa süreli bir tatil için kolları sıvar. Amaçları daha önce kamp yapmadıkları güzel bir yer seçerek burada iyi vakit geçirmektir. Bu sene yapmayı planladıkları kamp biraz farklıdır. Sebebi ise seçtikleri kamp bölgesinde bir sene evvel kamp yapan başka bir grubun vahşice öldürülmüş olmasıdır. Bu olaydan sadece bir kişi sağ kurtulabilmiş olup, o kişi de akıl hastanesinde tedavi görmektedir. Yaşanan bu olaylar aslında grubu tedirgin etmekle birlikte içlerindeki tatil ateşi nedeniyle bu bölgede kamp yapmaya karar verirler. Tatil için yola çıkarlar. Başlangıçta her şey güzel ilerlemektedir. Kamp alanına gelirler, çadırlarını kurar, kamp ateşlerini yakarlar. Gruba tanımadıkları bir kişinin dahil olması sonrasında kendilerini dost ve düşmanın belli olmadığı bir ortamın içinde bulmaları uzun zaman almayacaktır.

Ceberruh Filmi Oyuncuları

Erkan Çelik, Hülya Diken, Oğuz Öztaş, Meriç Akay, Barış Baktaş

Ceberruh Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status