Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Yeni | Son Fragmanı izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Televizyon ekranlarının sevilen ve kısa süre içerisinde büyük bir izleyici kitlesi edinmeyi başaran dizisi Çatı Katı Aşk 3. Bölüm izlemek isteyen izleyiciler dizide ne gibi gelişmeler yaşanacağını büyük bir merakla beklemekte. Dizinin yayın gününü bekleyen dizi takipçilerine dizide yaşanacak gelişmelere ilişkin büyük ip uçları veren fragmanı aşağıda sunuyoruz.

Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Yeni | Son Fragmanı izle

Çatı Katı Aşk Dizisi Konusu :

Ayşen’e evliliğinin sahte olduğunu itiraf ettiği anda Gülriz’in mahalleye gelmesiyle zor durumda kalan Ateş mecburen evlilik oyununa devam eder. Ateş’in sözlerinin aksine davranması Ayşen’i Ateş’e inanmak konusunda büyük bir ikilemde bırakır. Yasemin’in maharetli elleriyle yaptığı kek Yılmaz ailesi tarafından çok beğenilir ama bu durum mutfağın gerçek sahibi olan Süheyla’nın savaş baltalarını çıkarmasına neden olur. Celal’in Yasemin’e mantıcı dükkanında iş teklif etmesiyle Demir ve Yasemin arasında süren çekişme daha da alevlenir.

Sürpriz evliliğin ardından Gülriz Yasemin’in ailesiyle tanışmak ister. Oynadıkları oyunda sürekli yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalan ortaklar bu sefer de Gülriz tarafından zorlu bir sınava tabi tutulur. Acaba Yasemin ve Ateş kimseye yakalanmadan Çatı Katında yaşamaya devam edebilecek midir?

Çatı Katı Aşk Dizisi Oyuncuları :

Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hizmetçiler Dizisi Yeni Son Bölüm Full HD Tek Parça izle
Hizmetçiler 1.Bölüm 14 Mart 2020

Hizmetçiler 1.Bölüm 14 Mart 2020 Hizmetçiler 1.Bölüm Fragmanı Özeti 14 Mart 2020 yeni son bölümü Yayınlandı heyecanla beklenen Hizmetçiler 1.Bölüm

Kapat
DMCA.com Protection Status