Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Yeni | Son Fragmanı izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
30
Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Yeni | Son Fragmanı izle

Televizyon ekranlarının sevilen ve kısa süre içerisinde büyük bir izleyici kitlesi edinmeyi başaran dizisi Çatı Katı Aşk 3. Bölüm izlemek isteyen izleyiciler dizide ne gibi gelişmeler yaşanacağını büyük bir merakla beklemekte. Dizinin yayın gününü bekleyen dizi takipçilerine dizide yaşanacak gelişmelere ilişkin büyük ip uçları veren fragmanı aşağıda sunuyoruz.

Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Yeni | Son Fragmanı izle

https://youtu.be/2nSMItOLslk

Çatı Katı Aşk Dizisi Konusu :

Ayşen’e evliliğinin sahte olduğunu itiraf ettiği anda Gülriz’in mahalleye gelmesiyle zor durumda kalan Ateş mecburen evlilik oyununa devam eder. Ateş’in sözlerinin aksine davranması Ayşen’i Ateş’e inanmak konusunda büyük bir ikilemde bırakır. Yasemin’in maharetli elleriyle yaptığı kek Yılmaz ailesi tarafından çok beğenilir ama bu durum mutfağın gerçek sahibi olan Süheyla’nın savaş baltalarını çıkarmasına neden olur. Celal’in Yasemin’e mantıcı dükkanında iş teklif etmesiyle Demir ve Yasemin arasında süren çekişme daha da alevlenir.

Sürpriz evliliğin ardından Gülriz Yasemin’in ailesiyle tanışmak ister. Oynadıkları oyunda sürekli yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalan ortaklar bu sefer de Gülriz tarafından zorlu bir sınava tabi tutulur. Acaba Yasemin ve Ateş kimseye yakalanmadan Çatı Katında yaşamaya devam edebilecek midir?

Çatı Katı Aşk Dizisi Oyuncuları :

Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz

Bir cevap yazın