Castle Freak Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Castle Freak izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Castle Freak tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Castle Freak filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Castle Freak filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Castle Freak film Hakkında

Castle Freak filmi 4 Aralık 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Korku türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Tate Steinsiek otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Kathy Charles almıştır. Castle Freak başrol oyuncu kadrosunu ise Jake Horowitz, Emily Sweet, Kika Magalhães gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 46 dakika olup, 4,3 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Castle Freak film konusu

Castle Freak film; Rebecca, genç bir kadındır ve geçirdiği talihsiz bir trafik kazası sonucu görme yetisini kaybedip kör olmuştur. Hayatı bundan sonra zorluklarla geçecek olan genç kadın yeni hayatına alışmaya çalışmaktadır. Bu zorlu dönemi yetmezmiş gibi Rebecca, uzun süredir kayıp olan annesinin öldüğü haberini de almıştır. Rebecca, bazı arkadaşları ile bilmediği geçmişi peşinden gizemli bir malikane olan annesinin yaşadığı yere seyahate gider. Burada annesi ile bir şekil de bağlantı kurabilme umudu içindedir. Ancak bu malikane baştan sona gizem doludur. Çok geçmeden arkadaşları teker teker ölmeye başlaması üzerine Rebecca ailesinin geçmişinde ki sır perdesinin çözülmek zorunda olduğunu anlamıştır.

Castle Freak izle Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Castle Freak Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Castle Freak film oyuncuları kimdir?

Omar Shariff Brunson Jr.
Clair Catherine
Chris Galust
Jake Horowitz
Klodian Hoxha
Genti Kame
Klodjana Keco
Kika Magalhães

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status