Camdaki Kız Canlı izle 15.Bölüm izle Kanal D Fragmanı Full Tek Parça izle – SineFocus

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Camdaki Kız Canlı izle 15.Bölüm izle Kanal D Fragmanı Full Tek Parça izle Özeti, Tanıtımı, Camdaki Kız 15.Bölüm 14 Ekim 2021 Tek Parça izle detayları. Camdaki Kız 15.Bölüm 14 Ekim 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Camdaki Kız Geçen Bölüm Özeti

Camdaki Kız 15.Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Camdaki Kız 15. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! Sedat, köşeye sıkışıyor! Feride, Nalan’ın çocuk yapması için baskı kuruyor ve kabus yeniden başlıyor. Sedat, Cana’yla olan ilişkisini öğrenen Alp’in yapacaklarından endişe duyuyor. Diğer yandan Hayri ve Muzo’nun bir araya gelmesiyle paylaşılan duygular ve hayranlıklar Nalan’ı işaret ediyor.

Camdaki Kız 15.Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Camdaki Kız En iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor ?

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor? Camdaki Kız dizisi sahneleri ağırlıklı olarak Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesini konu edinen Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin birçoğu Beyoğlu ilçesinde ve Tarlabaşı Bulvarı civarlarında ve Asya Yakası’nın Beykoz ilçesi ve Avrupa Yakası’nın Sarıyer ilçelerinde de çekimler sürdürülmektedir.

Camdaki Kız dizi oyuncuları kimdir?

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeșim Aslan, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergeç, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Hande Ataizi gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Burcu Biricik – Nalan İpekoğlu
Feyyaz Şerifoğlu – Sedat Koroğlu
Selma Ergeç – Selen Koroğlu
Hande Ataizi – Cana Yılmaz
Tamer Levent – Rafet Koroğlu
Nur Sürer – Feride İpekoğlu
Enis Arıkan-Muzaffer Koroğlu
Şerif Erol – Adil İpekoğlu
Tuğrul Tülek – Levent
Nihal Menzil – Hafize
Hamza Yazıcı – Tako (Tacettin)
Feri Baycu Güler – Döndü
Merve Polat – Billur
Işıltı Su Alyanak – Nalan İpekoğlu (küçüklüğü)

HTML clipboard

Camdaki Kız 15.Bölüm izle, Camdaki Kız dizisi, Camdaki Kız yeni bölüm izle, Camdaki Kız son bölüm izle, Camdaki Kız 15.Bölüm full izle, Camdaki Kız 15.Bölüm tek parça izle, Camdaki Kız 15.Bölüm kıyafetleri, Camdaki Kız dizisi oyuncuları, Camdaki Kız 15.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status