Cam Tavanlar 5.Bölüm izle Show TV Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Cam Tavanlar 5.Bölüm izle; Show TV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Cam Tavanlar 5.Bölüm 7 Temmuz 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Cem ile beraber buzhanede kapalı kalan Leyla fenalaşmaya başlarken içini dökmeye başlıyor. Cam Tavanlar 5.Bölüm 7 Temmuz 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Cam Tavanlar Geçen Bölüm Özeti

Cam Tavanlar 5.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Cam Tavanlar dizisinde, Cem ile beraber buzhanede kapalı kalan Leyla fenalaşmaya başlarken içini dökmeye başlıyor. Duydukları karşısında gözyaşı döken Cem de kendi hikayesini anlatıyor. Duygusal anlar yaşanırken sevdiği kadının fenalaştığını gören Cem, kapıyı kırıp Leyla’yı kurtarıyor. Leyla, nihayet Cem’e olan aşkını kabul ediyor. Leyla ve Cem aşkı gitgide yükselirken ikili, yan yana olacakları bir iş birliğine giriyor. Üstelik kendilerini büyük bir sürprizin beklediğinden henüz habersizler

Cam Tavanlar 5.Bölüm Fragmanı

Cam Tavanlar dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Cam Tavanlar en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; İş hayatında kendi çabasıyla yükselen genç bir kadın olan Leyla (Bensu Soral) ile sırf erkek olduğu için birçok kapının kolaylıkla açıldığı rakibi Cem’in (Kubilay Aka) tatlı, sert yarışının intikam, aşk, rekabet gibi temalar eşliğinde anlatılmaktadır. Kadınların merdivenleri tek tek tırmandığı, erkeklerin ise asansörle dümdüz yukarı çıktığı bir dünyadayız. Bu dünyanın tam ortasında, azimli, çalışkan, güçlü bir kadın; Leyla… Dişiyle tırnağıyla kurduğu restoran zincirinin CEO’su… Erkekler dünyasında bir kadın olarak varlığını korumaya çalışan Leyla, restoranda ansızın patlak veren bir yangının sonuçlarıyla mücadele etmeye başlıyor fakat devasa bir problemin adım adım yaklaştığından henüz habersiz…Leyla ve başarılı bir yönetici olan Cem Kumcu’nun yollarının kesişmesi, ikili arasında kolay kolay sönmeyecek bir yangın başlatıyor. Alevler yükseldikçe mücadele, rekabet, çekişme ve aşk harlanacak; ikili kendilerini büyük bir savaşın içinde bulacak.

Cam Tavanlar dizisi nerede çekiliyor ?

Cam Tavanlar dizisi nerede çekiliyor ? Cam Tavanlar dizisi istanbul’ un çeşitli semtlerin de çekimleri dürdürülmektedir.

Cam Tavanlar dizi oyuncuları kimdir?

Cam Tavanlar dizi yönetmeni Fehmi Öztürk üstlendiği Cam Tavanlar’nın oyuncu kadrosunda; Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Ayça Ayşin Turan
Alp Navruz
İpek Tenolcay
Nihan Büyükağaç
Bülent Çolak
Cem Anıl Kenar
Beril Pozam
Özge Demirtel
Rami Narin
Eylül Ersöz
Bedia Ener

Cam Tavanlar 5.Bölüm izle, Cam Tavanlar dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Cam Tavanlar 5.Bölüm canlı izle, Cam Tavanlar 5.Bölüm full izle, Cam Tavanlar 5.Bölüm tek parça izle, Cam Tavanlar 5.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Cam Tavanlar 5.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status