Cadılar Bayramı Öldürür (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Cadılar Bayramı Öldürür Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Yönetmenliğini David Gordon Green‘in üstlendiği, baş rollerinde ise Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Nick Castle, Dylan Arnold‘ın yer aldığı korku ve gerilim türündeki film 15 Ekim 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir. Michael Myers, ezeli düşmanı olan Laurie, Laurie Strode’un kızı ve torununu tarafından tuzağa düşürülmüş, bodrumdaki kafese hapsedilerek ölüme terk edilmiştir. Laurie, ezeli düşmanının öldüğünü düşünürken maskeli canavar Michael kurtulmayı başarır ve ailenin kabusu olmaya devam eder.

Ekim 2021’de vizyona giren Cadılar Bayramı Öldürür filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Cadılar Bayramı Öldürür Filmi Konusu Nedir

Maskeli canavar Michael Myers’ı, kızı ve torunu ile birlikte bodrumlarında bulunan kafese kapatmayı başaran Laurie Strode, kendisine bir ömür boyu eziyet ettiği için kapattığı kafeste yakar. Kendisi de ağır yaralanan Laurie Strode, hemen hastaneye gider. Ancak Myers bu kapandan kurtulmayı başarır ve tekrar kan dökmeye başlar. Laurie başlangıçta buna inanmaz çünkü kafesten ve o yangından kurtulmak imkansızdır. Bu katil öldürülmeden cinayetler son bulmayacaktır. Laurie artık bunun farkındadır ve bu acımasız katile karşı kendisini savunmak için hazırlanırken diğer taraftan da Hadonfield’in de bu canavara karşı ayaklanmasını sağlar. Myers’i öldürmek için bir araya gelen bir gruba dahil olan Strode kadınları, bu çete ile beraber acımasız canavarın peşine düşerler. Myers’in kurbanlarını izledikleri zaman küçükken yaşadığı eve doğru uzanan düz bir hat olduğunu fark ederler. Bu ip ucunun izinden giderek artık katilin maskesini düşürmeyi hedeflemektedirler.

Cadılar Bayramı Öldürür Filmi Oyuncuları

Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Nick Castle, Dylan Arnold

Cadılar Bayramı Öldürür Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status