Buz Devri 5 Büyük Çarpışma

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Mike Thurmeier, Galen T. Chu

Filmin Oyuncuları: Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer, Yekta Kopan

Filmin Türü: Komedi, Animasyon

Filmin Vizyon Tarihi : 15 Temmuz 2016

Filmin Süresi : 1 Saat 34 Dakika

Filmin konusu: Buz Devri 5 Büyük Çarpışma izle, Fox Animation Studios ve Blue Sky Studios firmalarının yapımcılığında hayata geçirilen serinin yeni bölümü, çok beğenilen animasyonun beşinci filmi olarak karşımıza çıkıyor. Meşe palamudu delisi antik sincap Scrat, karnını doyurmaya uğraşırken farkında olmadan bir takım kozmik olayları tetikler. Tabii ki bunun ucu Buz Devri’nin cesur kahramanlarına kadar ulaşır. Tetiklenen olaylar neticesinde dünya bir kez daha yok olmanın eşiğine gelir. Bu defa dünyaya çarpacak bir meteor, hızla yörüngeye yaklaşmaktadır. Bunun sonucu olarak, dünyada bir takım değişiklikler meydana gelir. Meteorun küçük parçalarının çarpmasıyla birlikte ekip elektromanyetik alanı keşfeder. Ekibin beyni durumundaki Buck, meteorun çarpmasını önlemek için bir plan ortaya koyar. Bu plan, gözü pek ekibimizi Geotopia adında bilmedikleri bir yere sürükler. Burada bulunan kristaller ile şehir sakinleri dünyayı kurtarmak için yegane umuttur.

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma’nın yönetmenliğini Mike Thurmeier ve Galen T. Chu birlikte üstleniyor. Animasyon filmin Türkçe seslendirme kadrosunda ise bir kez daha Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer ve Yekta Kopan üçlüsü başı çekerken, Altan Erkekli, Ecem Uzun, Didem Barış Atlıhan ve Barış Özgenç gibi isimler de onlara eşlik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Fecr 2020 Filmi izle, Fecr Tek parça izle, Fecr Full hd izle, Fecr Filmi konusu, Fecr Filmi oyuncuları, Fecr Filmi Yönetmeni
Fecr

Fecr Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 1 Mayıs 2020 Fecr Filmin Yönetmeni : R.Engin Tutuş Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status