Bu Hafta Vizyonda Hangi Filmler Var ? | 7 Ocak 2022

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yeni bir yıla girdiğimiz şu günlerde birbirinden güzel yerli ve yabancı filmlerde vizyondaki yerini almakta. 2022 yılının ilk haftası olan 7 Ocak 2022 Cuma günü vizyona giren filmleri, konularını ve fragmanlarını sizler için derledik. Bu hafta vizyona giren birbirinden ilginç konulara sahip yerli ve yabancı filmleri sizler için derledik.

Kesişme – İyi ki Varsın Eren

Astsubay Ferhat Gedik ve 15 yaşında bir genç olan Eren Bülbül, Trabzon’un Maçka ilçesinde terörist bir grup ile yaşanan çatışmada hayatlarını kaybetmişlerdir. Eren’in doğumundan itibaren yaşananların ve ikilinin hayat hikayesinin anlatıldığı yapımda Eren Bülbül’ün Trabzon’da yaşadığı yerlerde de çekimler yapılmıştır.

Aslan Hürkuş Kayıp Elmas

Aslan, uçak mühendisi olma hayaliyle yanıp tutuşan, tutkulu bir çocuktur. Aslan’ın babası Hasan Usta, kahraman bir pilot olan babasından kalan eşyaları Aslan’a vermeye karar verir. Aslan çok mutlu olmuştur. Büyük bir merak ve heyecanla eşyaları karıştırmaya başlayan Aslan, eşyaların arasında büyük büyük babasının Hürkuş adını verdiği eski uçağının canlanabildiğine dair izlere rastlar. Bunu arkadaşlarına anlatan Aslan’a önceleri pek inanan yoktur. Fakat bir süre sonra onları da ikna etmeyi başarır. Bunun üzerine harekete geçen Aslan, arkadaşlarını da yanına alarak, kayıp kolun ve Hürkuş’un peşine düşer. Ancak bilmedikleri bir şey vardır. Kayıp kolu arayan sadece Aslan ve arkadaşları değildir. Aslan, kimse bulmadan Hürkuş’a ulaşmayı başarabilecek midir?

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas izle | Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Konusu, Oyuncuları, Vizyon Tarihi, Fragmanı İzle

The King’s Man: Başlangıç

Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en kötü suçlu ve titanları ortak bir amaç için bir araya gelmişlerdir. Bu ortak amaç ise insanlığı yok etmek üzerine kuruludur. Bu nedenle büyük bir savaş hazırlığı içerisindedirler. İnsanlık büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalmıştır ve bu durumdan kurtulmak için Kingsman harekete geçer, ancak zamana karşı büyük bir yarış içerisindedir.

The King’s Man: Başlangıç filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi,konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız
The King’s Man: Başlangıç Filmi Konusu, Oyuncuları, Vizyon Tarihi, Fragmanı İzle

Nalan

Nalan Kazak, sabah kadın programlarının en ünü sunucularından birisidir. Her yayınlanan programı reytingleri alt üst etmektedir. Ancak yaşadığı talihsiz bir kaza nedeniyle 2 sene ekranlardan uzak kalır. İki senenin sonrasında tekrar ekranlara dönme vakti gelmiştir. Uzun iki yılın ardından ekrana çıkacağı ilk programın hazırlıkları oldukça heyecanlı bir şekilde devam etmektedir. Nalan’ın televizyonda yayınlanacak olan ilk programına daha önce sevgilisi olan rapçi Talat’da katılmaktadır. Canlı yayın başlar ancak Nalan’da bir gariplik vardır. Nalan bir anda düşündüklerinin tersini istemsiz olarak söylemeye başlar. Kızdığı zaman gülmeye, övmek istediğinde yermeye, mutlu anlarda hakaretler etmeye başlar. Yayında yaşanan bu durum sonrasında büyük bir skandala imza atıldığı için kanal yönetimi Nalan’ı kovma kararı alır. Nalan, halk tarafından da büyük tepki görmüştür. Şimdi içinde bulunduğu bu durumdan kurtulması gerekmektedir. Bu konuda kendisine ise başta eski sevgilisi rapçi Talat olmak üzere yönetmen Ece, doktor Dündar, din alimi İsa, aşçı Meral, YouTuber Sarper ve oyuncu Filiz yardımcı olacaktır.

Nalan filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi,konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız aramalara
Nalan Filmi Konusu, Oyuncuları, Vizyon Tarihi, Fragmanı İzle

Canım Dayım

Adem, Savant sendromuna sahip otistik bir gençtir. Bu sendrom onun oldukça zeki olmasını da sağlamaktadır. Yıllar önce yaşanan Çernobil faciası sonrasında ailesi ile birlikte Samsun’a taşınmışlardır. Ancak Çernobil faciasının etkisi Adem’i ailesini derinden etkilemiş ve ailesi kanser nedeniyle hayatını kaybetmiştir. Hayatta sadece ablası ve onun küçük kızı Melek kalmıştır. Ancak ablasının rahatsızlığı da her geçen gün artmaktadır. Abla artık ölüm döşeğindeyken, Melek’i yıllar önce boşandığı eski eşi Yusuf’a götürüp teslim etmesini vasiyet eder. Ablasının vefatını müteakip yeğenini de yanına alarak yola çıkan Adem, Melek’in babasının yaşadığı Eskişehir’e gelir. Ancak baba evlenmiştir ve düzeninin bozulmasını istemediği için Melek’i yanına kabul etmez. Yaşananlar sonrasında Adem, Melek’i yanına alarak onunla ilgilenmeye başlar. Kısa süre içerisinde Adem ile Melek arasında çok derin bağlar kurulacaktır.

Canım Dayım filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız
Canım Dayım Filmi Konusu, Oyuncuları, Vizyon Tarihi, Fragmanı İzle

Lübbey’in Laneti

Lübbey Köyü, Salihli ve Ödemiş arasında yer almaktadır. Metin, babasının vefatı sonrasında eşyalarını toplarken çok eski bir harita bulur. Bulduğu bu eski haritayı köyün cinci hocası olan bir kadına götürür. Harita 300 yıl öncesine aittir ve büyük bir hazinenin bulunduğu bir mezarı işaret etmektedir. Hazine bulunan mezar kazıldığı zaman buraya hapsedilmiş olan cinler bir anda ortaya çıkar. Cinci hoca, Metin’e bir muska vermiştir. Metin bu muska sayesinde ortaya çıkan cinlerin lanetinden korunmayı başarır. Küçük kızı Dilek’i de yanına alarak köyden kaçar. Aradan 22 sene geçmiştir. Metin yıllardır taşıdığı muskayı kızı Dilek’e verir ve sonrasında intihar eder. Dilek, babasının ölümü sonrasında Lübbey Köyü’ndeki laneti sona erdirmek için arkadaşlarını da yanına alarak yıllardır kimsenin uğramadığı köye doğru yola çıkar. Köyde arkadaşlarını teker teker kaybeden Dilek, insanı dehşete düşüren ölümler ile karşı karşıyadır.

Lübbey’in Laneti filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi,konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız aramalara
Lübbey’in Laneti Filmi Konusu, Oyuncuları, Vizyon Tarihi, Fragmanı İzle

Licorice Pizza

Paul Thomas Anderson‘nun senaryosunu yazdığı aynı zamanda yönetmenliğini üstlendiği komedi ve dram türündeki film 1970’li yıllarda geçmektedir. Los Angeles’ın San Fernando Vadisi’nde lise öğrenimine devam etmekte olan bir çocuğun oyuncu olma ve büyüme hikayesi konu edilmektedir.

Licorice Pizza filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız aramalara
Licorice Pizza Filmi Konusu, Oyuncuları, Vizyon Tarihi, Fragmanı İzle

A Hero – Kahraman

Rahim, yeni bir iş kurmak için kredi almıştır. Ancak ortağı bu paraya el koyar. Aldığı borcu ödeyememiştir. Ödeyemediği bu borç nedeniyle hapis yatmaya başlar. Günün birinde iki gün izinlidir ve ilk işi borç aldığı kişi ile anlaşma yoluna gitmektir. Borcun bir kısmını ödeyerek alacaklısını ikna etmeyi planlayan Rahim böylece hapis yatmaktan da kurtulacaktır. Alacaklısını ikna için büyük uğraş veren Rahim için işler hiç planladığı gibi gitmeyecektir. Bir çok zorluk ve geçmişinden gelen izler onu hayli zorlayacaktır. İran ve Fransa ortak yapımı film ilginç konusu, usta yönetmeni ve akıcı hikayesi ile izleyicilerin dikkatini çekecek bir yapım.

A Hero - Kahraman filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi,konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız
A Hero – Kahraman Filmi Konusu, Oyuncuları, Vizyon Tarihi, Fragmanı İzle
DMCA.com Protection Status