Brian Banks

Google News Abone Ol Sinefocus.com
116
Brian Banks

Brian Banks izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Brian Banks tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Brian Banks filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Brian Banks filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Brian Banks film Hakkında

Brian Banks filmi 22 Eylül 2018 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram Biyografi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Tom Shadyac otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Doug Atchison almıştır. Brian Banks başrol oyuncu kadrosunu ise Aldis Hodge, Greg Kinnear, Sherri Shepherd gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 39 dk. olup, 7,2′ lük IMDb puanına sahiptir.

Brian Banks film konusu

Brian Banks’in lise de Amerikan Futbol yıldızıdır. Geleceği oldukça parlak olan başarılı sporcu işlemediği bir suçtan haksız yere mahkum edilmiştir. Bu mahkumiyeti ile üzerine atılan çirkin suçlama ve hayatının ve kariyerinin yok edilmesi ile karşı kaşıya kalmıştır. Haksız yere 10 yıl hapis yattıktan sonra şartlı tahliye edilmiştir. Gerek üzerine atılmış olan haksız tecavüz suçlaması gerekse hayatını yeniden kazanmak için bir hayat mücadelesi içine girer. California Masumiyet Projesi kapsamın da Justin Brooks, elinden alınan haklarını yeniden kazanması için Banks’ in arkasında durarak NFL’de oynama hayalleri için mücadelesinde ona yardımcı olur.

Brian Banks film oyuncuları kimdir?

Aldis Hodge – Brian Banks
Greg Kinnear – Justin Brooks
Melanie Liburd – Karina Cooper
Xosha Roquemore – Kennisha Rice
Tiffany Dupont – Alissa Bjerkhoel
Sherri Shepherd – Leomia
Jose Miguel Vasquez – Attorney Mateo
Morgan Freeman – Jerome Johnson
Dorian Missick – Mick Randolph

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın