Breathe Into the Shadows

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Breathe Into the Shadows izle; 2020 Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları, Breathe Into the Shadows tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Dr. Avinash Sabharwal 6 yaşında ki küçük kızı Siya, maskeli gizemli bir adam tarafından kaçırılması ile gerilim ve dram yüklü bir macera başlıyor. Breathe Into the Shadows Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Breathe Into the Shadows Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Breathe Into the Shadows Dizi Hakkında

Breathe Into the Shadows Dizisi 10 Temmuz 2020 yayınlanan orjinal Dizisidir. Dram Gerilim türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Mayank Sharma otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Mayank Sharma; Vikram Tuli almıştır. Breathe Into the Shadows başrol oyuncu kadrosunu ise Abhishek Bachchan, Amit Sadh, Nithya Menen, Ivana Kaur, Shrikant Verma ve Saiyami Kher gibi isimler süslemiştir. 7,6 ‘ lük Breathe Into the Shadows IMDb puanına sahiptir.

Breathe Into the Shadows Dizi konusu

Breathe Into the Shadows Dizi; Dr. Avinash Sabharwal 6 yaşında ki küçük kızı Siya, maskeli gizemli bir adam tarafından kaçırılması ile gerilim ve dram yüklü bir macera başlıyor. Kızını kaçıran kişi, kızına sağ salim kavuşabilmesi için Sabharwal’ a şantaja başlar ve ondan kendisi adına birisini öldürmesini ister. Dr. Avinash Sabharval, aslında çoklu kişilik bozukluğu olan bir adamdır ve bu gizemli maskeli kişi ise de kendisidir. Kendi kızını kurtarmak için kendisine şantaj yapıp cinayet işlemek zorunda bırakmıştır.

Breathe Into the Shadows Dizi oyuncuları kimdir?

Abhishek Bachchan – Dr. Avinash Sabharwal
Amit Sadh – Kabir Sawant
Nithya Menen – Abha Sabharwal
Ivana Kaur – Siya Sabharwal
Shrikant Verma – Jaiprakash
Saiyami Kher – Shirley
Plabita Borthakur – Meghna Verma
Hrishikesh Joshi – Prakash Kamble
Shradha Kaul – Zeba Rizvi
Shruti Bapna – Natasha Garewal
Resham Shrivardhan – Gayatri Mishra
Shataf Figar – Dr. Narang

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status