Boynuzlar

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Boynuzlar izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, Boynuzlar full hd izle, filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. Boynuzlar, gizemli ve içine kapanık bir öğrenciyle iletişim kurmaya çalışan genç bir öğretmenin hikayesini konu ediyor. Julia, Oregon’un sakin, küçük bir kasabasında öğretmenlik yapan genç bir kadındır.

Boynuzlar film Hakkında

Boynuzlar filmi yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Antlers isimli Boynuzlar filmi Gerilim, Korku türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Boynuzlar film yönetmeni koltuğunda Scott Cooper otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Nick Antosca, Henry Chaisson tarafından kaleme almıştır. Boynuzlar film oyuncuları ise Christian Malheiros, Rodrigo Santoro, Bruno Rocha gibi başarılı isimler süslemiştir. Boynuzlar IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Boynuzlar film konusu nedir?

Boynuzlar film; Boynuzlar, gizemli ve içine kapanık bir öğrenciyle iletişim kurmaya çalışan genç bir öğretmenin hikayesini konu ediyor. Julia, Oregon’un sakin, küçük bir kasabasında öğretmenlik yapan genç bir kadındır. Gizemli bir öğrenci olan Lucas ile yakınlaşmaya çalışan Julia, kasabanın polisi olan erkek kardeşi ile birlikte öğrencisinin sakladığı sırrı ortaya çıkarmaya çalışır. Ancak Lucas’ın herkesten sakladığı sır, sadece kendisi için değil tüm kasaba için tehlike oluşturur. Julia, sırrı ortaya çıkarmaya çalışırken kendisini korkunç durumların içinde bulur.

Boynuzlar film Fragmanı

Boynuzlar film Oyuncuları kimdir?

Boynuzlar Film yönetmeni Scott Cooper üstlendiği Boynuzlar oyuncu kadrosunda; Keri Russell, Jesse Plemons, Jeremy T. Thomas gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Daniel Radcliffe.
Juno Temple.
Heather Graham.
Kelli Garner.
David Morse.
Kendra Anderson.
Meredith McGeachie.
Michael Adamthwaite.

Boynuzlar izle, Boynuzlar Netflix izle, Boynuzlar full izle, Boynuzlar tek parça izle, Boynuzlar film izle, Boynuzlar Türkçe Dublaj izle, Boynuzlar 720p izle, Boynuzlar 1080p izle, Boynuzlar film eleştirisi yorumları, Boynuzlar film konusu, Boynuzlar film oyuncuları, Boynuzlar film yönetmeni, Boynuzlar fragmanı, Boynuzlar imdb puanı,

DMCA.com Protection Status