Boyalı Kuş izle; 2020 Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği Boyalı Kuş filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. Boyalı Kuş filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. Boyalı Kuş filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

Boyalı Kuş izle; 2020 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Boyalı Kuş tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Boyalı Kuş filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Boyalı Kuş filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Boyalı Kuş film Hakkında

Boyalı Kuş filmi 14 Ağustos 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram Savaş türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Václav Marhoul otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Jerzy Kosiński tarafından kaleme almıştır. Boyalı Kuş başrol oyuncu kadrosunu ise Stellan Skarsgård, Barry Pepper, Harvey Keitel gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 saat 49 dakika olup, 7.4 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Boyalı Kuş film konusu

Boyalı Kuş film; Trajik bir şekilde kendi yaşamına son veren Jerzy Kosinski’nin tartışmalar yaratan tanınmış romanının ilk sinema uyarlaması olan Boyalı Kuş, İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru çorak, ilkel Doğu Avrupa’da bir yerde, yalnız bir çocuğu konu ediyor. İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru, ebeveynleri tarafından terk edilen bir çocuk köyden köye, çiftlikten çiftliğe geçer. Cahil, hoşgörüden uzak, acımasız sivil ve askerlerle karşılaşacağı sonu belirsiz bir yolculuk sürdürür.

35 mm sinemaskop çekilen siyah-beyaz film, klişeler kadar melodramdan ve duygusal yönlendirmelerden de uzak durarak, savaşın tüm dehşetini, insan ve doğa manzaralarıyla kahramanı çocuğun gözlerinden tarafsız kalarak aktarıyor. Filmi insan ruhunun karanlık derinliklerine doğru bir yolculuk olarak tanımlayan Yönetmen Marhoul, Boyalı Kuş’un özünde şiir bulunduğunu, etrafı dehşetle sarılı olmasına rağmen Çocuk’un özünün güzel kaldığını söylüyor.

Jerzy Kosinski’nin tartışmalar yaratan The Painted Bird adlı romanından uyarlanan Boyalı Kuş, İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru tek başına kalmış bir çocuğun yaşama tutunma mücadelesini gözler önüne seriyor. Çorak ve ilkel Doğu Avrupa’da bir yerlerde, ebeveynleri tarafından terk edilmiş bir çocuk; kendini köyden köye, çiftlikten çiftliğe savrulurken bulur.

Karşılaştığı cahil, hoşgörüsüz ve savaşın ağırlığı altında gözü dönmüş, acımasız sivil ve askerlerle mücadele içinde geçen ve sonunu kimsenin bilmediği bir yolculukta tek başınadır. Siyah beyaz çekilen film, sarsıcı senaryosu ve özenli görüntü yönetmenliği ile dikkat çekiyor. Boyalı Kuş, Şubat 2020’de sinema salonlarında yerini alacak.

Boyalı Kuş film Fragmanı

Boyalı Kuş film oyuncuları kimdir?

Petr Kotlár
Nina Šunevič
Stellan Skarsgård
Udo Kier
Harvey Keitel
Jitka Čvančarová
Julian Sands
Ala Sakalova
Aleksei Kravchenko
Barry Pepper

Boyalı Kuş izle, Boyalı Kuş full izle, Boyalı Kuş tek parça izle, Boyalı Kuş Türkçe Dublaj izle, Boyalı Kuş 720p izle, Boyalı Kuş 1080p izle, Boyalı Kuş tek part izle, Boyalı Kuş kesintisiz full izle, Boyalı Kuş altyazılı izle,

DMCA.com Protection Status