Boss Level izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Boss Level izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Boss Level tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Boss Level filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Boss Level filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Boss Level film Hakkında

Boss Level filmi 18 Şubat 2021 (Birleşik Arap Emirlikleri) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aksiyon, Gerilim, Bilimkurgu türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Joe Carnahan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Joe Carnahan, Eddie Borey, Chris Borey tarafından kaleme almıştır. Boss Level başrol oyuncu kadrosunu ise Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 34 dakika olup, 6,9 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Boss Level film konusu

Boss Level film; Boss Level, hiç bitmeyen bir zaman döngüsüne hapsolan emekli özel kuvvetler subayının hikayesini konu ediyor. Roy Pulver, ülkesine uzun süre hizmet eden ve bir süre önce emekli olan özel kuvvetler subayıdır. Cinayete kurban giden Roy, öldüğü günün sürekli tekrarlandığı bir zaman döngüsüne hapsolduğu keşfeder. Ölümünün ardındaki gizemi açığa çıkarmak için hareke geçen Roy, zamana karşı verdiği bu savaşta döngüden kurtulmayı başarabilecek midir?

Boss Level film Fragmanı

Boss Level film oyuncuları kimdir?

Frank Grillo
Mel Gibson
Naomi Watts
Annabelle Wallis
Ken Jeong
Will Sasso
Selina Lo
Meadow Williams
Michelle Yeoh

DMCA.com Protection Status