Börü

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Börü Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 27 Aralık 2018

Filmin Yönetmeni : Can Emre, Cem Özüduru

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Atıf Emir Benderlioğlu

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

Filmin Konusu : Börü izle, Polis Özel Harekat’ın en özel ve tecrübeli savaş timidir. Gözünü budaktan sakınmayan en seçkin polislerin oluşturduğu ekibin hakkını veremeyeceği hiçbir görev yoktur. Vatan sevgisiyle dolu kahramanların ülkeleri için yapmayacağı şey yoktur. Börü timi, ülke tarihinin en karanlık tehditlerinden biriyle yüz yüze gelir. 15 Temmuzda yuvaları olan Özel Harekat Daire Başkanlığı teröristlerce bombalanır. Bunun üzerine Börü timi korkusuzca savaşmak için hazırlanır. Bir yandan vatan savunması için terör örgütlerine karşı zorlu bir savaş verirken, diğer yandan da ülkenin ve Börü’nün içine sızan örgütlere karşı amansız bir mücadele başlar. Filmin yönetmenlik koltuğunda Can Emre ve Cem Özüduru oturuyor. Oyuncu kadrosu ise, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Atıf Emir Benderlioğlu gibi isimlerden oluşuyor.

Yerli filmler kategorisinde yer almakta olan filmde 15 Temmuz kalkışmasına karşı duran Polis Özel Harekat timi’nin hikayesi konu edilmektedir. Aksiyon, polisiye ve dram öğelerini bünyesinde barındıran film 2018 yılının Aralık ayında sinema salonlarında gösterime girmiştir. Yerli filmlerden, polisiye ve aksiyon türündeki yapımlardan hoşlanan sinema severlerin izlerken güzel vakit geçireceklerini değerlendirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Judy izle | Judy Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Judy

Judy Filmin Yönetmeni: Rupert Goold Filmin Oyuncuları: Renee Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock Filmin Türü: Biyografi, Dram Filmin Vizyon Tarihi : 3 Ocak 2020

Kapat
DMCA.com Protection Status